«1...546547548549550...681» Új üzenet

Moderátor
7 éve
Ahha,akkor ha valaki kirak egy modellt például,akkor az,hogy "jézusom mi a rák ez a fos, szerintem inkább kösd fel magad és hagyd ezt mert ez kurva szarul megy neked" az témába illő poszt? Mostantól odafigyelek, hogy minent ami shitpost kint hagyjak akkor.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Adminisztrátor
7 éve
Sagittarius írta
Senki sem fog ezzel a szarral játszani, akármennyire is hirdetitek.
Reklamozasrol volt szo, es arrol is beszelt. Ahogy az elobb irtam, csak a tragarsagot irhatod a szamlajara.

Moderátor
7 éve
A témába illőség mellé ugyanúgy vonatkozik a kulturált viselkedési forma is. Egy rendes beszélgetés mellé nem kötelező emberfeletti fogalmazási képességekkel rendelkezni, de megkövetelt egy minimális színvonal. Sagittarius barátunk semmilyen építő ötletet nem adott, csupán egy hisztis 10 éves kompetenciájával rendelkező egyén sírását vehettük szemügyre. Teljesen jogosan lett törölve és büntetve. Erre senki sem kíváncsi, és a továbbiakban nem vagyunk hajlandóak magyarázkodni az ítélethozás végett.
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Adminisztrátor
7 éve
10/10 got it famalam

Felhasználó
7 éve
a továbbiakban nem vagyunk hajlandóak magyarázkodni az ítélethozás végett.
Beszélj a magad nevében. Attól mert moderátor vagy, azt nem jelenti azt, hogy igazad van, és amennyiben kérdés merül fel az ítélet jogosságában, igenis meg kell(ene) tudnod magyarázni, esetleg a szabályzatból idézni, hogy az áldozat miért kapta azt, amit kapott.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
7 éve
Mikorra lesz várható a 3.0? :D
❤❤❤❤stickman❤❤❤❤
percent_0
sajtbalnauserbar.png

Moderátor
7 éve
Beszélj a magad nevében. Attól mert moderátor vagy, azt nem jelenti azt, hogy igazad van, és amennyiben kérdés merül fel az ítélet jogosságában, igenis meg kell(ene) tudnod magyarázni, esetleg a szabályzatból idézni, hogy az áldozat miért kapta azt, amit kapott.

Az indoklás mindig kikerül a szégyenfalra, elégedjenek meg vele. Mindig meg van a lehetőség arra, hogy ha igazságtalannak érzi valaki az ítéletet, ír egy személyes levelet nekem, vagy valamelyik moderátornak. Volt már ilyen eset, szépen meg lehet vele oldani az ilyen gondokat. Amit viszont nagyon nem szeretek, ha 6-7 oldal shitposttal reagálnak, hogy milyen igazságtalanul van moderálva az oldal, és elküldenek melegebb éghajlatra.

U.I: Utóbbit nem kifejezetten erre az esetre értettem, de ez a megszokott eljárás általában.

Legutóbb szerkesztve Nixtheop által

[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Moderátor
7 éve
Beszélj a magad nevében. Attól mert moderátor vagy, azt nem jelenti azt, hogy igazad van, és amennyiben kérdés merül fel az ítélet jogosságában, igenis meg kell(ene) tudnod magyarázni, esetleg a szabályzatból idézni, hogy az áldozat miért kapta azt, amit kapott.
Szerintem a levél amit az illető kap + szégyenfalra kikerülő üzenet pont elég magyarázat. Meg egyébként is, ha kb senki el sem olvassa a szabályzatot amit be kéne tartaniuk, csak verik a seggüket a földhöz amikor büntetés lesz belőle, akkor minek is mi magyarázkodjunk? Eddig akárhányszor nyavalygás volt büntetésből, az mindig jogos volt. Ez a mostani sem volt semmi több, csak fölösleges panaszkodás. Valaki shitposztolt, adtam neki 2 pontot, nem bannoltam egy percre sem, erre úgy reagálnak, mintha a következő évezredig kitiltottam volna.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Adminisztrátor
7 éve
shitpost != nem kivanatos post

Shitpost az, ami egyaltalan nem temaba illo, keretlen, folosleges, es altalaban szandekos. Mint spam az emailek kozt. Ne dobalozz buzzwordokkel, csak mert jol hangzanak. Nem a tartalamatol lesz shitpost, hanem a relevanciajatol.

Legutóbb szerkesztve Banán által


Moderátor
7 éve
Attól még, hogy shitpost lehet köze a témához. És akkor te azt minek neveznéd, hogy fölöslegesen hosszan, és trágárul írja le azt, hogy "ez szerintem rossz ötlet", csak azért, hogy megmutassa ő mekkora vagány? A tényen pedig, hogy jogos volt a büntetés ez egyáltalán nem változtat semmit.

Legutóbb szerkesztve Arebosz által

"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek
«1...546547548549550...681»