«1...545546547548549...681» Új üzenet

Felhasználó
7 éve
Lol. Banán is jár még ide?

Felhasználó
7 éve
8th4 azzal a referralal már nem érsz túl sokat ;[

Felhasználó
7 éve
Sírok minden alkalommal. :'(

Adminisztrátor
7 éve
Ő gyaloglag volt? ._.
Buszra vart.

Lol. Banán is jár még ide?
nem (de a skype csoportot figyelem).

Felhasználó
7 éve
Lesz majd megint a közeljövőben találkozó sticken?
❤❤❤❤stickman❤❤❤❤
percent_0
sajtbalnauserbar.png

Adminisztrátor
7 éve
A játék neve stickman.hu….
Nice.

Adminisztrátor
7 éve
Biztos rengeteg embert ide tudtál csalni.
Irok egy kommentet egy forumra amit alig hasznalnak, csak azert, hogy szarkasztikusan kioktassak valakit!

Genius.

Moderátor
7 éve
Mindketto igaz, hiaba torolte Areb. ... mert ahogy elnezem moderalas van vaskesztyuvel.
Azért töröltem, mert egy "élesszük fel a játékot" ötletes topikba nem való szerintem az, hogy "hurr durr ez egy rák szar és már egy kotonszökevény se fog idejönni". Javíts ki, ha tévedek.

Legutóbb szerkesztve Arebosz által

"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
7 éve
Azért töröltem, mert egy "élesszük fel a játékot" ötletes topikba nem való szerintem az, hogy "hurr durr ez egy rák szar és már egy kotonszökevény se fog idejönni". Javíts ki, ha tévedek.
http://stickman.hu/Sagittarius?klanhozzaszolas
vajon még mindig lány? vagy azóta már sikerült a műtét
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Adminisztrátor
7 éve
Azért töröltem, mert egy "élesszük fel a játékot" ötletes topikba nem való szerintem az, hogy "hurr durr ez egy rák szar és már egy kotonszökevény se fog idejönni". Javíts ki, ha tévedek.

Attol meg, hogy tragarkodott, teljesen temaba illo volt a poszt. "Jo otlet lenne reklamozni a jatekot?" "Nem, nem lenne, es ezert nem [...]." Egyebkent is, ha nem temaba illo a post, akkor is eleg lenne siman torolni, nem buntetopontot osztogatni erte. De igazabol ez utobbi nekem mar egal. Ha ez a rendszer, akkor ez a rendszer. Csak butasagnak tartom.
«1...545546547548549...681»