«1...443444445446447...681» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Unalmamban összedobtam egy kis stop motion videót. Akit érdekel, nézze meg. http://www.youtube.com/watch?v=yTH4nPTN8GA
Tök jó, hogy áthozod az aláírásod az új fórumra, ahol karmának már híre hamva sincs, így az aláírásnak sem. Admin ;)

http://www.youtube.com/skinmonkey77

Felhasználó
10 éve
Sapynak a modellezéshez.
Értem; szóval megírtad magadnak a pályázatot, kihirdetteted a "csókossal", utána te vagy a nyerő. ;)
Miután őszinte voltál mostmár 20 %.

Elit
10 éve
Héé. Én nem a csókosa vagyok, szimplán Sapi lusta volt kiírni, én meg kiírtam. :D

Felhasználó
10 éve
"lusta", azaz felvetődött volna az összeférhetetlenség. Te ugye még véletlenül sem voltál noobiás? ;)

Elit
10 éve
Öhhmmm.. De. :P

Moderátor
10 éve
Hétvégére tervezek egy 2v2 gameplay videót, szeretnék 2 jelentkezőt kérni rá pm-ben. Szívesen várom olyan emberek jelentkezését, akik szintén fel szeretnék venni a játékot, amúgy is rég óta szeretném magam visszanézni egy ilyenben. :D
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

10 éve
Ismerem... a kiadás után 5 másodperccel felfedeztem.
Nyilván javítjuk, de nem számít öngmagában akkora bugnak, hogy új verziót kiadjunk érte.
Viszont ezt + a trágyázó noobot tekintve lehet megérné valami apróbb bugfix verzió.
Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Moderátor
10 éve
Sapynak a modellezéshez.
Értem; szóval megírtad magadnak a pályázatot, kihirdetteted a "csókossal", utána te vagy a nyerő. ;)
Miután őszinte voltál mostmár 20 %.
Nem fogok ebbe a trágyahalomba modellezni, van jobb elfoglaltságom is.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
10 éve

Legutóbb szerkesztve Nixtheop által

[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
10 éve
Ja, hogy azért vagy te ilyen kemény, mert egésznap a csé familliát nyomod, így már érthető, de azért mert megvan a GO nem kell 1.6ban csalni :P
"A kiválóság nem örökletes. A minőség nem veled született. Csak akkor lehetsz a legjobb, ha a legjobbakkal veszed fel a versenyt."
/Gundel Károly/
«1...443444445446447...681»