«1...441442443444445...681» Új üzenet

Moderátor
10 éve
Nos, köszönöm a figyelmét azoknak, akik nézték a streamemet, remélem tetszett. Fontos lenne számomra a ti visszajelzésetek, hogy min lehetne változtatni, és mi az, ami tetszett. Amennyiben sok pozitív, támogató visszajelzést kapok, akkor minden péntek este csinálok egy ilyet.

Aki esetleg nem látta volna, vagy még egyszer meg szeretné nézni, azoknak elindítom újra a visszajátszást. Link
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
10 éve
És miután újra raktam a gépem,és ereditivé tettem:3
http://i.imgur.com/txZn2dE.png
Adobe Reader 6.0? :P

Felhasználó
10 éve
Adobe Reader 6.0? :P
Őszintén megmondom,hogy az fogalmam sincs mi az xD bárminnyire is ciki.xd Az szerintem a tesómé(sőt bizti)
D0Orbry.png

Felhasználó
10 éve
PDF fájlokat tudsz megnyitni vele, de a 6.0 elég régi. ;D
PDF biztos..Nem nagyon értek az ilyenekhez xd
D0Orbry.png

Felhasználó
10 éve
Nem csak az idétlen játékokra kell használni a gépet, hanem tisztában is kellene lenni azzal, mi mit csinál. :P Bár igaz, egyszerűbb 2 havert zaklatni, ha valami baj van.

Felhasználó
10 éve

Én nem értek a gépekhez/úgy,mint a tesóm/.Ő használ ilyen programokat(mert informatikus akar lenni).Szoktam photoshoppot,sony vegast,BitTorentet....-ot használi,ja meg játékokat :D
D0Orbry.png

Felhasználó
10 éve
Ezeket minden átlagos számítógéphasználó tudja használni. :P
De én átlagon aluli vagyok. :P
D0Orbry.png

Felhasználó
10 éve
PDF biztos..Nem nagyon értek az ilyenekhez xd
A pdf az szöveges dokumentum (hordozható dokumentum formátum). az adobe reader segítségével (is) meg tudod nyitni.
Kár volt

Felhasználó
10 éve
A pdf az szöveges dokumentum (hordozható dokumentum formátum). az adobe reader segítségével (is) meg tudod nyitni.

Értem.
D0Orbry.png

Felhasználó
10 éve
Informatikus akar lenni, és Adobe Reader-t használ, ráadásul 6.0-t, ami már egy évtizedes is lehet?! Beszéld le róla.
«1...441442443444445...681»