«1...247248249250251...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve

Felhasználó
11 éve
a tescoba lehet kapni ha x pénzért vásárolsz nekem is van 3 egy egy szemű ufo a diszno és egy viziló
Medál a játékban eltöltött idő után:
Ha 6 szint lesz, akkor lehetne: 5 perc, 1 óra, 1 nap, 1 hét, 1 hónap, 1 év.

Speed killer:
Öldöklés sebssége után:
1. szint: 60/óra
2. szint: 120/óra
3. szint: 180/óra
4. szint: 240/óra
5. szint: 300/óra
6. szint: 360/óra

Térképész: a pálya 16 / 33 / 50 / 66 / 84 / 100%-át bejárta.

Öngyilkos merénylő: 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 játékost öl meg önkillel egyszerre.

Kitartó: 4 / 8 / 12 / 16 / 20 / 24 órát online egy nap.

24óra eg nap az nem sok alvás nélkül szerintem a 18is sok max legen 15 mert ki az aki 24órát gépezik

Legutóbb szerkesztve Lambda* által

Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Felhasználó
11 éve
Talán valami memória vagy merevlemez hiba, vagy kikapcsoltad a lapozófájlt, vagy ilyesmi lehet szerintem. Ellenőrizd le őket valami tesztprogrammal.
Ha nem segít,akkor talán vírusos a géped vagy csak túlmelegedik a belseje.

Legutóbb szerkesztve cornholio által

flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Moderátor
11 éve
http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-system/blue-screen-with-this-error-code/03276fa2-6dcb-44d0-a778-499d5d00b65d

Szerintem a google mindenre választ ad. Mond csak, Pizza, nem szoktad véletlenül "durván" leállítani a gépet? :)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Névnapod alkalmából téged a mauzóleum darabjaiból kövezzenek meg! ;)

Felhasználó
11 éve
Szép kis kóla gyűjtemény :P
én meg itt dekkolok egy kiló bocicsoki mellett :D

Felhasználó
11 éve
Pizza! Ne vinnyogj! Használj Debi(l)ant! Ne tagadd meg önmagad! ;)

Moderátor
11 éve
Pizza! A kép szerint (ha a végét is nézzük) egyébként valóban a lapozófájl mérete miatt nyafog. Ez lehet amiatt, hogy kevés a hely a C-n (ezt tartom kevésbé valószínűnek), vagy a RAM csordul túl, és nem tud írni a lapozófájlba. De igazság szerint én meg merném kockáztatni, hogy maga a RAM modul hibás a gépben, nálam akkor is hasonlót produkált az asztali gép, mikor a 2x2 gigából az egyik modul rossz volt, és elfogyott menet közben. Valami RAM ellenőrző szoftvert rakj fel, az végigterheli neked rendesen, és ha azzal van kínja, akkor fillérekből tudsz venni új modult. (Főleg, mivel az utolsó sor fizikai memória hibára panaszkodik.)

Legutóbb szerkesztve sadypisten által

Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
11 éve
Bármelyik, ha megmondja, hogy sérült. Nem ismerem ezt a progit, de gondolom, megfelel a célra.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
11 éve
A windows partícióján engedélyezd a lapózófájlt automatikus mérettel, nekem is volt egy időben amikor nem engedtem a C-re lapozófájlt és kismillió windowsos problémát okoz, letilthatták volna ezt a lehetőséget, mert akadályozza a windows sima működését.
«1...247248249250251...681»