«1...245246247248249...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Nem. Belépsz a biosba, és felhúzod a procit.

Felhasználó
11 éve
Lehet hogy hülyeség de valaki elmondaná lépésről lépésre?(hanem irónia :D)

Felhasználó
11 éve
1. Előveszed az alaplap használatiját!
2. Elovasod a bios beállításait taglaló részt!
3. Az ott leírtakat végrehajtod!

Felhasználó
11 éve
kléni te csak azért foglalkozol még mindig az oldalal mert néhány ember (PIZZADOZ és én ) olyanokat ir a forumra hogy majd kiesel a székből
Sajnos nem tartom túlzottan nevetségesnek, az utóbbi időkben pedig sok mindent el se olvasok, nemsokára pedig készülök nem túl aktív lenni errefelé.

Felhasználó
11 éve
lebuktatam kléni én én nem sirom el magam

ezt mindig is meg akartam kérdezni honan jött ez a név hogy kléni
Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Felhasználó
11 éve
nagyon beszoltam volna annak a szabesznek
DO IT!
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
szabesz ez nem igy müködik mondsz valamit én meg kicsavarlak a szavaidból
Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Felhasználó
11 éve
Csavard ki ezt:

Dute-mă de aici.

Felhasználó
11 éve
ez nem igy müködik
Nálad úgy működik, hogy a szüleid inkább rászabadítanak téged az internetre, mert már ők sem tudnak elviselni. Ha korábban vették volna a fáradtságot, hogy foglalkozzanak veled, akkor most nem lennél a terhükre. Számotokra a kör itt bezárult.
Amíg megkímeled személyeddel a stickman.hu közönségét, addig mélyed egy a magyar nyelv rejtelmeiben, mert a magyartanárod sem fogja értékelni, hogy az alfeledben hozdod az eszedet.

Kléni! Ha már takarékra akarod magad tenni (Alex, Bálint, Oli, Womi már ottvan), Szabit nevezd ki moderátorrá a jogosltságok megadásával! ;)

Felhasználó
11 éve
Akkor már inkább én.. :D
«1...245246247248249...681»