«1...249250251252253...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
én egyházat 86 kutyát a nevük pintyi pantyi pukola és ez 1név és mindegyiknek ugyanez a neve asztán tábla csokesz amivel jól rászoktam a xcsokira (jaj a régi 80-as évek) akkor ettem még kaját is meg elestem a jézuskátol

és te mit kaptál a jézuskátol
én elestem a jézuskátol és aszt üvöltötem BANÁN jézusom

So interesting. Tell me, how dumb you are.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve
So interesting. Tell me, how dumb you are.
talán igen talán nem aszt te döndsd el mert én szerintem hülye is vok meg nem is de erre van egy kérdésem
And You? :D ;D XD :) :( :-D ;-D :-) :-(
Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Felhasználó
11 éve
az nem egyház hanem egy ház/1ház mint egyház és nem a katolikus egyház és nem a protestáns és nem az unitárius és nem a zsidó
Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Felhasználó
11 éve
Ez a gyerek mit szívott? Énis kérek. Mellesleg te (adam991120) ne válaszolj, kösz.
tejet meg egy kis tiramisut és port házi port
Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Felhasználó
11 éve
Ez a gyerek mit szívott? Énis kérek. Mellesleg te (adam991120) ne válaszolj, kösz.

You failed.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve
ez azért lehetetlen mert több észe lenne a szigetnek és a részeken más fegyxverek tehát választhatsz hogy a részbe mész vagy bbe és az a gond hogy ha vannak 20a játékba akk most már csak 10en lesznek nem kell részekre bontani csak mint egy erdő leyggyen új épület
images?q=tbn:ANd9GcTIMPAJVBTclhFUDvMxHu9lCRVJyXJ03hd1wUR1x4gHz0H7nuk1Dw
Ismered ezt?

Felhasználó
11 éve
áh persze egy utcába lakunk mér te is ismered

a költöi kérdés az amire nem szokás válaszolni és itt a kulcs szó nem szokás engem nem érdekelnek a szokások

Legutóbb szerkesztve Lambda* által

Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Felhasználó
11 éve
nem tok ide irni mér a sajtbálnát rakja ki és ez nem explorer
egyépként stui ne öld meg magad (a stui nincs benne a szotárbA)
nagy rajongod vok stui
Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Felhasználó
11 éve
You failed.
nekem ezt szokta kiirni amikor facebookon stickrunba elcseszem a menetet xd
QEFPCUtvAwMGVggYEgVQ
QE9ACUtvAwMAAlNPQgVQ
Stickman_Warfare_2012.12.14._13-56-22_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
getbanner.php?n=Zsolt35
Untitlsssed_1_copy.jpg

Felhasználó
11 éve
Ádám,légyszíves hagyd abba! Nagyon irritálóak az üzeneteid. Ha ennyire hozzá akarsz szólni,akkor nézd meg a helyesírást és a fogalmazást. A hsz.-eid tartalmáról pedig már ne is beszéljünk.

Ötlethez szólva: az erdőt támogatom,a többit kukába.
ez meghatot ezért most már egy ideig (2perc) nem fogok írni ide se oda sem oda grat neki köszönjétek meg és nevezétek ki elitnek mert sokat tett a játékért
Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.
«1...249250251252253...681»