«1...162163164165166...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Mostanába a Barca Real meccsek nagyon izgalmasra sikerednek.

200px-CaptainobviousChooseOption.jpg

Moderátor
11 éve
Csináltam CS 1.6-on szervert, aki szeretne, jöjjön el: 84.224.40.173:27015
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
11 éve
Legyenek konkrét szabályok arra, hogy mikor lehet valakit megbüntetni. A büntetést pedig rendesen indokolni.
Miért, most nem ez van?

Felhasználó
11 éve
Arra gondol, hogy legyen egységesítve, mi számít offolásnak/sértegetésnek, mert ezt az emberi természetből kifolyólag minden moderátor másképp látja. Én magam se értem néha, hogy egyes hozzászólásaim hogy érik meg a másnapot, amikor ártalmatlanabbak is törlésre kerültek már. Szóval valahol igaza van, tessék fontolóra venni a javaslatot.

Felhasználó
11 éve
Ha valaki ért Fruity Loopshoz legalább alapszinten, az megdobhatna egy személyes üzivel, mivel egyszerűbb és hatékonyabb lenne szerintem, ha többórányi segédanyag magolás helyett inkább személyesen meg tudnám valakitől kérdezni azt, amit éppen keresek.
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
11 éve
Arra gondol, hogy legyen egységesítve, mi számít offolásnak/sértegetésnek, mert ezt az emberi természetből kifolyólag minden moderátor másképp látja. Én magam se értem néha, hogy egyes hozzászólásaim hogy érik meg a másnapot, amikor ártalmatlanabbak is törlésre kerültek már. Szóval valahol igaza van, tessék fontolóra venni a javaslatot.
Van benne valami, csak valószínűleg nem lehetne összeszedni az összes kihágást ( pl.: az összes offolásnak számító mondatból elég sok lenne :D ) és ezért jó ez így ahogy van, szerintem.
Ide mit kell írni?

Felhasználó
11 éve
Ha tudtok segíteni akkor pls PM.
Ma törölgettem az asztalon mert már mindenféle szar program ott csak foglalta a helyet de volt egy "Sztikmen" mappa. Nincs benne semmi annyi a baj hogy ezt írja ki:

QE9CXktvAwMAB1McRwVQ
HAJRÁ EGER, LEGYEN VILLANYFÉNY A STADIONBAN!!!!!!!

Felhasználó
11 éve
akinek kéne 1 dota2 invite, dobjon meg pm-el

Felhasználó
11 éve
Van benne valami, csak valószínűleg nem lehetne összeszedni az összes kihágást ( pl.: az összes offolásnak számító mondatból elég sok lenne :D ) és ezért jó ez így ahogy van, szerintem.

Labdarúgásban Fable meg a haverja szerintem elég jól demonstrálják, hogy mi is a hszhunt/offolás... Legyen mostantól az off mértékegysége a fable!

Felhasználó
11 éve
Miért is törölted ki az üzenetemet a fórumon?
Mert megteheti, te viszont nem, h szarrá offolj egy témát...
«1...162163164165166...681»