«1...164165166167168...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Most lehetnék grammarnazi, hogy azt mondom, hogy úgy írják helyesen hogy gameplay-ek.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve
Mivel a "Killes grafikon" topik le van zárva, ide írom:
Nem tudom, volt-e valami matatás a grafikonnal (arra emlékszem, hogy üzenőfalon sírt valaki, hogy IE alatt nem látja), de a múlt hétvégén szerzett 154 killem elmászott az eddigi (10.14. vagy 15.) helyéről és a grafikon 10.18-án mutatja (holott hét közben egy percet sem játszottam). Érdekesség, hogy a heti pontszámomhoz ennek ellenére nem adta hozzá, tehát valószínűleg csak a grafikonnal van valami gáz.
Nem akkora bug végül is, meg amennyit játszom (bár Lejla szerint kocka vagyok) nem is nagyon zavar, csak gondoltam, jobb, ha tudtok róla.

Felhasználó
11 éve
Következő hétvégén nézzük majd meg, akkor jó lesz.

Felhasználó
11 éve
Generált avatarokról összkép (első 2500 felhasználó neve alapján) (kicsit pontatlan, de elmegy):
avatars.png

Legutóbb szerkesztve kléni által


Felhasználó
11 éve
Ügyes vagy. :)
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Mivel 6 az ID-d, nem tarthatott sokáig :P

Felhasználó
11 éve
Én nem találom a sajátomat. Mindegy Grat Pizza ; D
HAJRÁ EGER, LEGYEN VILLANYFÉNY A STADIONBAN!!!!!!!

Felhasználó
11 éve
Kléni most megfogod magad és válaszolsz a levelemre.
Azért írtam ezt ide mert tudom hogy olvasol.
És ne legyél éhes.
special_banner.php?Makosdio&Klanom:%20-GCS-%20GCS%20%20&59258%20kill!&Helyezes:1280.

Felhasználó
11 éve
Tévedsz, nem áll szándékomban válaszolni neked, mivel pont ott van a konvertáló program oldalán is leírva, ráadásul kizártnak tartom, hogy nem hallottál még a .net 4-ről (ugye kérdés előtt rákerestél, ha már az oldalon nem nézted meg, csak azt, hogy kell hozzá), és nagy eséllyel már telepítve is van neked, mert sok programhoz kell.

Felhasználó
11 éve
Most ez olyan, mint ha azt mondanám: Össze tudok állítani egy nukleáris bombát, hiszen tudom, hogy kell hozzá plutónium is.

Ötletekből meg mindig is túl sok volt, anyagból meg kevés. A legjobb ötletek sem kerültek megvalósításra, mert nem volt ki megcsinálja őket. Az úgy szép és jó mind, ahogy te most itt elmondtad a dolgokat, de szerinted lesz valaki, aki majd neki is kezd és be is fejezi?
És honnan szerzel Plutóniumot?:P
special_banner.php?Makosdio&Klanom:%20-GCS-%20GCS%20%20&59258%20kill!&Helyezes:1280.
«1...164165166167168...681»