«1...163164165166167...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Ha tudtok segíteni akkor pls PM.
Ma törölgettem az asztalon mert már mindenféle szar program ott csak foglalta a helyet de volt egy "Sztikmen" mappa. Nincs benne semmi annyi a baj hogy ezt írja ki:

QE9CXktvAwMAB1McRwVQ

Konkrétabban magyarázd el a problémát mert én ezt nem fogom fel.Talán tudok segíteni
special_banner.php?Makosdio&Klanom:%20-GCS-%20GCS%20%20&59258%20kill!&Helyezes:1280.

Felhasználó
11 éve
Gép újraindítás megoldja nagy eséllyel.

Felhasználó
11 éve
Nem oldotta meg. :(
HAJRÁ EGER, LEGYEN VILLANYFÉNY A STADIONBAN!!!!!!!

Felhasználó
11 éve
Labdarúgásban Fable meg a haverja szerintem elég jól demonstrálják, hogy mi is a hszhunt/offolás... Legyen mostantól az off mértékegysége a fable!
Kérvényezni kell a felsőbb vezetőségnél! Én támogatom. :D
Ide mit kell írni?

Felhasználó
11 éve
Labdarúgásban Fable meg a haverja szerintem elég jól demonstrálják, hogy mi is a hszhunt/offolás... Legyen mostantól az off mértékegysége a fable!
Fable - The Lost Chapters, de remélem ezzel nem mondtam újat.
Amúgy meg egy fable-nyi offolás az mennyinek számítana? Mert ha az eredetiről mintáznánk, akkor századfable-nyi egységekkel érdemes operálnunk.
"Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless"

Felhasználó
11 éve
A Fable: TLC zseniális játék, épp mostanság játszom végig megint. :D

A fable-t, mint mértékegységet meg úgy képzelem, hogy Fable egyetlen hozzászólása bármely adott topikban, légüres térben 1 fable értékű offot tartalmaz. Ez lenne a határérték, ha valami alatta van, nem számítana szabálysértésnek, felette viszont igen.

Moderátor
11 éve
Inad részéről egy gyönyörű definíciót láttunk, ne rontsátok el az ostobaságaitokkal a poént :)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Nagyjából elkészült a videó leírás: http://stickman.hu/video/leiras Ha találtok hibát, vagy hiányosságot, vagy ha még kéne írni valamiről (a programok használatán kívül) írjátok meg.

Felhasználó
11 éve
"Sony Vegas Pro
Fizetős program, azonban nagyon széles körül, kismillió funkcióval rendelkezik. "
A körül az véletlenül nem körű akarna lenni? :P
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
11 éve
Most na, azt nem húzta alá :P
«1...163164165166167...681»