«1...123124125126127...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
No igen, de van aki szereti, ha megmaradnak a killjei a játékon belül. (ne nullázódjon, ha a tabon ellenőrzi)
Vagy épp egy killstreakje van az illetőnek, és pályázik a wickedre például.
Plusz ha közben írtak chatre valami fontosat, azt látja (vagy épp PM-et).
Egyszerű, ott marad abban a csapatban. Meg egyébként is, egyetértek Dinnyével. Felesleges munka.
Always kulos a bull.

Felhasználó
11 éve
A felugró ablak egyébként is az igen gyakori "Felejtsd el az Alt-Tabot " üzenetet adná ki.
Az viszont nem hülyeség, hogy a Stickman kliense (és nem a szerver) logolja a különböző fegyverekkel való killeket, és ezt a játékban megnézheted. Ennek kétféle variációját vetem fel:
1. Amíg nem lépsz ki a játékból, egy temp fájlt csinál a játék, ami letárolja az adatokat, és kilépéssel törli.
2. A játék mappájába egy txt fájlt készít, amelyben az összes fegyver által okozott killeket tárolja. Ezt kilépéskor adná hozzá, vagy a Temp fájlból, ami az 1. variációban van, vagy pedig (bár ez bonyolultabb lehet) a főmenübe való visszalépéskor az éppen használt fegyverrel "csinált" öléseket aadja hozzá a változó jelenlegi értékéhez.
Ez megoldaná a sokszor kért "jegyezzemegajátékakilljeimet" kéréseket.
Ha tudnék programozni, megcsinálnám, de nem tudok.
P.S. Ha ezt ide írom, az offolás? Elvégre ötlet.
konyvfalovblogo.gif

Felhasználó
11 éve
Szerintem ez egy alap dolog,nem kell elmagyarázni hogy kell. Főleg nem ADMIN-nak :D Egyszerűen mondjad csak,hogy jegyezze meg a killeket fegyver cserénél és kész.

Felhasználó
11 éve
Gondoltam a kiötlés problémáját megspórolom neki -_-
konyvfalovblogo.gif

Felhasználó
11 éve
Ezt a powerwes multizásos vackot ideje lenne már befejeznetek, mert kezd nagyon elegem lenni belőle.

Moderátor
11 éve
Régi szép idők, mikor szinte csak az én álaccomban volt "power"...
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Hát ezaz, erő abba se vót :/
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
11 éve
És még offtopicból is törlik.. xd
Like_a_sir__www.kepfeltoltes.hu_.gif

Moderátor
11 éve
Reklámot? Még szép.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
most csak úgy kíváncsiságból: az, hogy lécci nézzétek meg a weboldalamat, xyz.hu-t, és modnjátok el, mit lehetne rajta javítani, az reklámnak számít?
konyvfalovblogo.gif
«1...123124125126127...681»