«1...122123124125126...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
JEL, ez a modern művészet, és a művészeket a saját korukban sosem értik meg.

(Ellenkező esetre vonatkozó lábjegyzet: Sic transit gloria mundi.)

Moderátor
11 éve
Két művész beszélget:
- Hallod, beleszarjak a zongorába?
- Áh ne, úgysem értenék...
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Gonoszok vagytok. Az a baj, hogy nem értitek meg a korunk kihívásáira felelő cizellált önkifejezési formákat, továbbá asszimilizációnk szükségességét a nem europai kultúrához.
(bár nagyon retro vagyok, de ez a 90-es évek honlapjaira hajazó aláírás... inkább megyek inni. ;))

Felhasználó
11 éve
931268582n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
897473693n_vtelen2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

a felsö az hogy :nem én játszom a csajom én közbe dugom én mondom neki mit irjon.ez is 2012zuzi tól van XD

Amúgy egész este ez ment a chaten... Köszönjük zsomi99......
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
11 éve
kalapács miatt otthagyod az mh-t pff
ez?aranyköpés?!
20643209.jpg

Felhasználó
11 éve
Ha már úgy is csak lerágott csont cubákolása folyik, akkor lenne egy kérésem
Nekem is. Kerekítésről hallott-e már ön? Van egy olyan sejtésem maga most nem xx+xxx nap évesnek vallja magát, hanem lefelé kerekítve xx évesnek.

Felhasználó
11 éve
kléni! Ez nem korridor női rovata. Indíts egy szavazást, hogy miközben az ifjak (hölgyek és urak) tolják a bevásárlókocsit tele cefrével a boltból; és a pénztárnál megkérdik tőlük, hogy elmúltatok-e 18 évesek? mit válaszolnának. A "Miazhogy?Nagyonis!" 100 %-kal győzne.
Másik példa: aki most kezdi meg a középsulit, az I. osztályos szeptemberben, vagy elemi 8-os, amíg be nem fejezi az első évet? (A legmagasabb iskolai végzettség más kérdés: ha abbahagyod a középiskolát a 3-4. évben, akkor is csak 8 elemid van.)
Van egy mondás: ha két ember mondja ugyanazt, az nem ugyanaz! ...és ha pontosan, szabatosan próbálunk fogalmazni, akkor is lesznek értelmezési problémák.

Moderátor
11 éve
Szólások és mondások:
"Két fajta vélemény létezik: Az én véleményem, és a rossz vélemény."
"A vélemény olyan, mint a segglyuk. Mindenkinek van sajátja, és senkit nem érdekel a másé."

Az egésznek úgyis az lesz a vége, hogy "Itt mindenki hülye, csak én vagyok tűzoltóautó."

Egyébként csak Jel hozzászólását olvastam el, de arról így hirtelen ezek merültek fel bennem. Elvtárs, szokjon hozzá, a fiatalokkal nem lehet elhitetni az igazat, de idővel úgyis kinövik! ;)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Amikor éppen játszol és ESC-et nyomsz, akkor ne a főmenübe dobjon, hanem jöjjön ki egy másik ablak, ahol tudsz fegyvert váltani, ami csak halál után lesz elérhető, valamint csapatot, ami szintén csak halál után, meg persze kilépni a főmenübe.

Felhasználó
11 éve
Marad így és kész.
«1...122123124125126...681»