Gyakrabban használnád az M4et, ha a régi célzó lenne?
| Igen. tök jó lenne! | 116 szavazat | |
| Mindegy, a régi sem volt jobb. | 17 szavazat | |
| Nem, a mostani kell! | 16 szavazat | |
| Összesen | 149 szavazat |
Eredmények
Idézet
| Igen. tök jó lenne! | 116 szavazat | |
| Mindegy, a régi sem volt jobb. | 17 szavazat | |
| Nem, a mostani kell! | 16 szavazat | |
| Összesen | 149 szavazat |