«123» Új üzenet
Gyakrabban használnád az M4et, ha a régi célzó lenne?
Igen. tök jó lenne! 116 szavazat
Mindegy, a régi sem volt jobb. 17 szavazat
Nem, a mostani kell! 16 szavazat
Összesen 149 szavazat

Eredmények

Felhasználó
10 éve
Igen,sokkal többet használnám,mert az sokkal jobban bejött..
Remélem vissza lesz rakva...
D0Orbry.png

Felhasználó
10 éve
Öm ZuZu. Csak a célzó lesz más, nem a régi M4 lesz visszarakva. :D
Ha jól értelmezem amit írtál akkor a régi M4-re utáltál, mert "bejött" és ez csak a második M4 modell.

Elit
10 éve
Én a régi célzós M4-et jobban szerettem, kezelni is tudtam, ezt meg elég nehézkesen, pedig MPG-zni is tudok. Nem akarok hazudni, de valószínűleg többet használnám az M4-et, ha a célzója jobb lenne, mint most.

Felhasználó
10 éve
Nem a celzokaval van baj, hanem azzal a ket oldalt levo oszlopocskakkal, amik miatt gyakorlatilag szem elol veszted a kicsit is tavolabb levo emberkeket, ha egy kicsit is elkezdenek mozgolodni, aztan mennek a lovedekek mint a lo hugyozas, remenykedve, hogy majd valamelyik vaktaban eltalaja vagy belefut a faszi. Tobbet takar mint amennyit latni lehet.

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
10 éve
Egyet kell hogy értsek Spanczyval.A célzó két szélén lévő vonalka ami használhatatlanná teszi az m4-et.Összességében a régi célzó sokkal jobb volt,és az emberek többsége ezen a véleményen van,mint a szavazás is mutatja.
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Szerintem csak érteni kell hozzá és akkor bárhogy jó..:D
de nekem a régi tetszett nagyon :D

Felhasználó
10 éve
Szerintem is teljesen igaza van Spanczynak. A két pöcök zavar be, anélkül jó volt a célzó. Mivel ennyien ezen a véleményen vannak, remélem javítva lesz :)

Felhasználó
10 éve
Bocsánat, de SuperStickkel kell, hogy egyetértsek. Érteni kell hozzá.
A gond meg azzal van hogy a kis felbontás miatt néha eltűnnek a kis pöckök, mert kisebbek egy pixelnél.
dw-gif-the-dead-weather-20340798-500-275.gif

Felhasználó
10 éve
A régi viszont ocsmányul néz ki. Az a cső alakzat rajta a karikákkal nagyon ronda. Mintha random oda lett volna rá köpve. Speedét legyél szíves berakni. :P

Felhasználó
10 éve
undefined

Ezt az újat is Speed tervezte.
«123»