«1...175176177178179...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
9 éve
Láttam mindkét meccset. Én inkább azt mondanám, hogy Doll sem csodatévő. Ezt a Diósgyőrt ami körülbelül 15 játékossal játssza végig a szezont illő lett volna kiütni.


Ebben igazad van,de amíg nem voltunk ember hátrányban addig jobbak voltunk,és főleg a fiatalok villogtak.:P
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
9 éve
Te most fradista vagy vagy diósgyőri? :))) A visszavágón a ftc 10 ember ellen is kevés volt, utána dilizett be Doll.

Felhasználó
9 éve


Hát a Fradi kispadján ülni nem a nyugalom tengerre.:D
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
9 éve
Hát, kb. senki le nem szarja a libakupát, nekünk most a dobogó a cél. Nem lett volna gond a briósgyőr se, csak spórolni kellett Leonardon, mert még jönnek a bajnokságban is, na meg megyünk még a paneldzsungelbe is, ahol a válogatott védőműhelye van.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
9 éve
Miután kihaltak az értelmes modik (szóvivők) jönnek a agyatlan droidok. Nem fárasztó gázmaszkban vegyivédelmi cuccban polírozni a szart?
Mielőtt elvitetnél: gagyi foci(?) mégdrágább stadion, mert anyám egy mtk-s kulák szeretője volt.

Felhasználó
9 éve
Én úgy tudom, hogy tavaly is az volt a cél. Mégis csak a ligakupát sikerült megnyerniük. És mielőtt félre értené bárki is nem vagyok fradi ellenes sőt..
.

Felhasználó
9 éve
Ezt meséld a reacos Szabinak! :) A fradiról jól (bene) vagy semmit. A mostani fradiban Böde a Dzurják Csöpi. Ezzel két gond van. Pillanatnyilag Böde a legjobb játékos ebben a csapatban. A súlyosabb: Csöpi a legtrébb játékos volt, csak beestek róla a gólok (vö. Torghelle Sanyi)

Felhasználó
9 éve
<3

Felhasználó
9 éve
Fradival az a baj,hogy a kapusok túl jó a csapat színvonalához :DD

Felhasználó
9 éve


Pontosan így van,nem a semmiért vettük meg drága pénzért Dibuszt.:D

Legutóbb szerkesztve Fradi által

getbanner.php?n=Fradi
«1...175176177178179...198»