«1...173174175176177...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
10 éve
Mint ahogy az összes csapat nyerni megy fel a pályára... Ez a Fradi idén (is) gyenge, pedig nagyon jó játékosokból áll a csapat.


Még Dolnak nem sikerült össze rakni őket,de ami késik az nem múlik.:P
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Szerintem Fradi idén nem meg EL-be..
Elszáll az idő, ketyeg az óra, mondja *TIK-TAK*
Nézem a mutatót, de nem pörög már vissza
Lógtunk a téren, télen fáztunk, nyáron vert a víz
Jöttek a yardok, dobtuk a pakkot és mindennap ment a beef
Lelépett pár haver, de nem hullajtok könnyet
Átlátok rajtatok, gecik, a szemem mint a röntgen
Mostmá' tudom ki volt barát, ki volt kamu
Az exemnek azt kívánom, hogy bassza meg a Damu
Tudom, hogy honnan jöttem, a múltat nem tagadom le
Vagyok ki vagyok, a vérem a csapatomér' a torkod harapom el
Buliból melóba, melóból suliba mentem és csak kentem
26 vagyok, de belül úgy érzem 40

Felhasználó
10 éve
az a vicces, hogy játékerőben már 1 éve oda-vissza baszunk mindenkit, de a helyzet kihasználásunk olyan, mint kb. rudolfnak. Persze ez nem kifogás, a focit gólra játsszák. A derby lélektanilag nagyon fontos lesz, ha ott nyerünk, akkor az utána jövő könnyű meccseket is hozni fogjuk.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
1 éve oda-vissza basztok mindenkit? Akkor mit kerestek a 8. helyen? Ki van nyalva a seggetek, kaptok új stadiont. A bajnokság egyik legjobb edzőjét (Monizt) elküldtétek, és idehoztátok Doll mestert, akit mindenki milyen nagyra tart, de 9-ből 2 pontot sikerült neki is behúznia. Itt a játékosokkal van probléma, mert már korábban is említettem, ilyen kerettel sima bajnoknak kellene lennetek.

Felhasználó
10 éve
bazmeg, értelmezd már amit írok. Ki van nyalva a seggünk? :DDD Moniz azért lett elküldve, mert Kulatov elftársnak nem tetszett, hogy van aki kiáll a szurkolók mellett, így mennie kellett. Dollal nincs probléma, felkészült jó edző, látszik már a munkájának az eredménye, az hogy az eredményekben ez még nem mutatkozik meg, az 1 dolog.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
A fradinál ezek után az is nagy szó lesz ha top5ben lesznek. Sajnos.
Viszont ha Kubatov úrék tudnak várni, és Doll is azt csinálja a csapattal amit elvárnak tőle, és amit ő tud is, akkor minden rendben lesz. Nem mintha Moniz rossz edző lett volna, sőt.. akkor megint lehet egy sikeres magyar klub.
Amúgy meg sok ez a 16 csapat. Szerintem elég lenne 10-12 csapat, mint az osztrák bundásligában, és máris érződne a javulás. És ezzel a másodosztály is csak erősödne.

Legutóbb szerkesztve Jani által

.

Felhasználó
10 éve
Amíg idegenlégiósok töltik fel a csapatokat, mert az utánpótlás nem tud MB1-es játékosokat képezni, és az MLSZ hétről-hétre szarrá bünteti a csapatokat, addig semmi nem lesz jobb. És az a vicc, hogy a büntetésekből beszedett pénzt az utánpótlásra fordítják...

Felhasználó
10 éve
1958094_647750768624870_1048021110_n.jpg

Felhasználó
10 éve
Amíg idegenlégiósok töltik fel a csapatokat, mert az utánpótlás nem tud MB1-es játékosokat képezni, és az MLSZ hétről-hétre szarrá bünteti a csapatokat, addig semmi nem lesz jobb. És az a vicc, hogy a büntetésekből beszedett pénzt az utánpótlásra fordítják...


Mi a probléma a légiósokkal?
Nézd meg bármelyik Európai csapatott ahol szintén 7-11 légiós is van akár.
Szerintem a játékosok minőségével van a baj,nem pedig a származásával.
A fradinál ezek után az is nagy szó lesz ha top5ben lesznek. Sajnos.
Viszont ha Kubatov úrék tudnak várni, és Doll is azt csinálja a csapattal amit elvárnak tőle, és amit ő tud is, akkor minden rendben lesz. Nem mintha Moniz rossz edző lett volna, sőt.. akkor megint lehet egy sikeres magyar klub.
Amúgy meg sok ez a 16 csapat. Szerintem elég lenne 10-12 csapat, mint az osztrák bundásligában, és máris érződne a javulás. És ezzel a másodosztály is csak erősödne.


2 hete volt a mai helyzetben vagy mi a címe,hogy Ausztriai példára hamarosan 12 csapatos lehet az MB1,és 2 teljes forduló lesz lebonyolítva.
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Ahogy Kálmán bá mondaná, még le se estek a fáról de már szerződést kaptak. Egyébként tényleg nem a légiósokkal van baj, csak a tudásukkal. Mondjuk így nem is lesz előrébb a válogatott, hogy 17 évesek elvétve ha játszanak a Ligakupába. Miközben ha megnézzük Európa legtöbb országának bajnokságát, akkor láthatnánk, hogy a fiatalokra építenek.
.
«1...173174175176177...198»