«1...164165166167168...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
10 éve
Hihetetlen, de oroszországnak van igaza. Itt is be kell vezetni, hogy a bajnokságban maximum 5db külföldi játékos lehet a csapatból a pályán. Ez segítené a játékosok fejlõdését és talán lenne olyan védõnk aki külföldön is megállja a helyét. Aki orosz csapatban játszik, azt meg be sem hívnám a válogatottba. Ameddig a Haliból szedjük össze a védõket esélyünk sincs. (Tévedés ne essen szeretem a Haladást, de az NB1 közepén levõ csapatból védõt a válogatott kezdõbe tenni öngyilkossàg. A következõ a Siófoki játékosok behívása lesz?!

Felhasználó
10 éve
Nekem ég a pofám, de azért az utóbbi időben vele már volt játékunk is. Vertük el a svédeket, a törököket is. Igazából ezek a játékosok akik most kezdtek általában a padon ülnek egy külföldi másodosztályban, vagy éppen ott húzóemberek. Nem is vártam mást, amikor megláttam a hátvédsort. Koman is komolyan.. még a Krasznodarban sem játszik, de itt meg alapember. Én már csak az észtekben bízok. (hiába..)
milyen játékunk? xddd játéka, már vagy 30 éve nem volt a válogatottnak, semmi tudatosságot nem láthattál bennük, se most, se a svédek ellen, se semmikor. a svédek és a törökök is saját magukat verték meg ellenünk, egy gyenge román csapat átgázol rajtunk, egy tartalékos holland válogatott, ami jelenleg szerintem a világ top 5 csapatában sincs benne, történelmi zakót ad nekünk. de az előrelépés megkérdőjelezhetetlen.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Amíg az NB1 (MB1) tele van légiósokkal, és nem a tehetséges fiatalokat próbálják beépíteni a csapatokba, addig a magyar válogatott is olyan lesz, amilyen tegnap volt.

Felhasználó
10 éve
az a baj, hogy nincsenek tehetséges magyar fiatalok. (Jó, 1-2 van, Holman,Radó,Kiskokó), a többiek meg többet foglalkoznak a frizurájukkal, mint a focival, úgy, hogy 19-20 évesen nem tettek le semmit az asztalra.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Hihetetlen, de oroszországnak van igaza. Itt is be kell vezetni, hogy a bajnokságban maximum 5db külföldi játékos lehet a csapatból a pályán. Ez segítené a játékosok fejlõdését és talán lenne olyan védõnk aki külföldön is megállja a helyét. Aki orosz csapatban játszik, azt meg be sem hívnám a válogatottba. Ameddig a Haliból szedjük össze a védõket esélyünk sincs. (Tévedés ne essen szeretem a Haladást, de az NB1 közepén levõ csapatból védõt a válogatott kezdõbe tenni öngyilkossàg. A következõ a Siófoki játékosok behívása lesz?!
Te kit hívnál be helyettük? Van jobb?
1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png

Felhasználó
10 éve
Nem azokra gondolok, akik már ott szerepelnek, hanem azokra, akik 15-16 évesek. Tele van az ország ilyen játékosokkal, de mire odakerülnek, hogy lehet belőlük valaki, teljesen kiégnek.

Felhasználó
10 éve
Na, álljunk meg egy szóra. Anno a Haladásból volt a válogatott beállósa, Kereki Zoli. A sok tahó Rab (ftc), Kardos (dózsa), Garaba(honvéd) pofázott, hogy ők jobbak... Nem védem, mert falábú volt, de fejelni tudott, sőt mindenki ledöbbenésére a skótok ellen (3-1) még ollózott is, de a többiek senkik voltak hozzá. Csapó a tbscből ment Argentinába, be is rúgta a magáét, tehát lényegtelen ki honnan jött.

Felhasználó
10 éve
Nézzétek csak meg, hogy a Bajnokok Ligájában, meg az UEFA-kupában hány magyar szerepel. Előbbiben 32 csapat, utóbbiban 64 szerepel, de magyar játékost alig találni.

Felhasználó
10 éve
Ádika végre megunta játszani a szerepet, amit ő és mindenki játszott a válogatottban, és csak a hülye hitte el nekik, hogy tényleg így van.

Az meg mindent elmond a magyar "szakértőkről", és szaksajtóról, hogy egyből belekötöttek, minden ok nélkül.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Már értem miért kellenek stadionok.. 2026ra azt hiszem még nincs kijelölve VB helyszín. Esetleg ha megnyernénk (úgy se) a rendezés jogát automatikusan kint/bent lennénk a VB-n.
.
«1...164165166167168...198»