«1...166167168169170...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
10 éve
A mennyei bajnokságban pedig 13 forduló elteltével sem született 0:0-ás végeredmény!

Felhasználó
10 éve
Nem csoda, hogy egy magyar focimeccsel keverte ossze a cirkuszt. ;) A cirkuszi lama hazatalalt, az egyszer biztos :D
http://sport.hir24.hu/magyar-foci/2013/11/14/lama-rohant-a-palyara-egy-magyar-focimeccsen/

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
10 éve
a harmadik világban a csigazabálóknál meg valami bordó, vagy bordély csapatnál a híradóban mutogatott láma lett a kabala. már megint rólunk kopiznak. És akkor ne mondjunk nemet a biszembaszomra.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
U19 magyarország-anglia 1-4
U21 magyarország-albánia 0-2
tegnap a felnőtt válogatottnak nem volt meccse, mert senki nem mert ellenünk kiállni, tehát Szalai Ádám jobb, ha bekussol! ;)

Felhasználó
10 éve


Láttad Jel az az napi Nemzeti Sportot?Fekete elő lap és egy kérdés.Mikor lesz itt Labdarúgás??
Én tudom a választ.20 év múlva,talán.
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Azok a magyarok akik kifognak jutni a következő világbajnokságra, szerintem még meg sem születtek. Itt az egész korrupt utánpótlás rendszer egy felszámolni való okádék.
.

Felhasználó
10 éve

Felhasználó
10 éve
Thierry Henry vehette volna át az MLS alapszakasz-győzelemért járó Supporters Shieldet de Ő viszont átadta a lehetőséget a csapat mindenkori szertárosának, Fernando Ruiznak.Henry azért döntött így, mert Fernando Ruiz az MLS első szezonjától kezdve, 1996 óta dolgozik a klubnál, ahova még önkéntesként jelentkezett. Azóta eltelt 17 év és Ruiz úr először ünnepelhetett aranyérmet a szeretett csapatával.

Respect.jpg

Felhasználó
10 éve
legalább egy hónapos sztori.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
De Titi örök. <3
.
«1...166167168169170...198»