«1...162163164165166...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
10 éve
Benned is sok az együttérzés látom.
Egyébként is a Fradinál a legkeményebb az orvosi vizsgálat. Ez nem azon múlik. Sajnos nem egy profi focista halt már meg így, vagy másik sportember. (Persze gének is közrejátszhatnak nem azt mondom.)
Kolonics György, Fehér Miklós..
Vagy éppen Fabrice Muamba, akit még visszatudtak hozni.
.

Felhasználó
10 éve
Dr. Szelid Zsolt főorvost hallották...

---
Akármennyire is apró részletnek tűnik jelen esetben, nem véletlenül az első kérdések egyike a család kórtörténete -még az u-16-osoknál is az volt a kiindulópont, ahol anno játszottam...persze ettől fuggetlenul vannak esetek mikor ez sem segít, de jobb ha nem egy elmulasztott vallomason mulik valakinek az elete.

Az egyutterzessel kapcsolatos pofatlan megjegyzesed nem tudom mifele kovetkeztetesed szulemenye, de kurvara nem igaz. ;) Kivanom, h mihamarabb felepuljon.

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
10 éve
Például, hogy ilyen hír után nem az észt kell osztani, hanem elég lett volan ennyi is:
Kivanom, h mihamarabb felepuljon.
.

Felhasználó
10 éve
A meccs röviden, tömören.
[21:10:36] Mark: megnézem még a harmadik holland gólt
[21:10:43] Mark: aztán kikapcs :D
[21:10:59] Barni: én várok az ötödikig
[21:11:01] Mark: jó
[21:11:02] Barni: kapcsolhatsz,
[21:11:03] Mark: megvolt

Felhasználó
10 éve
majdnem megvolt a győzelem de az első 7 gól megzavarta a védelmet

Felhasználó
10 éve
Egervári lemondott a történelmi vereség után.
http://hvg.hu/sport/20131011_Lemondott_Egervari_Sandor

Felhasználó
10 éve
Az egész erre ment ki,mer kellett a hely Sousának.
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Az egész erre ment ki,mer kellett a hely Sousának.
Gyártsunk összeesküvés elméletet! :3

Felhasználó
10 éve
A helyzet hogy ez nem elmélet,hanem a sajtó ezt már pár hete megírta,és csak az alkalomra vártak hogy felállíthassák az edzőt,amit most maga tett meg.
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Nekem ég a pofám, de azért az utóbbi időben vele már volt játékunk is. Vertük el a svédeket, a törököket is. Igazából ezek a játékosok akik most kezdtek általában a padon ülnek egy külföldi másodosztályban, vagy éppen ott húzóemberek. Nem is vártam mást, amikor megláttam a hátvédsort. Koman is komolyan.. még a Krasznodarban sem játszik, de itt meg alapember. Én már csak az észtekben bízok. (hiába..)
.
«1...162163164165166...198»