«1...161162163164165...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
10 éve
2010-2011=Milan-Inter Ibra 3 meccses eltiltást kapott.
2011-2012=Milan-Juventus Ibra 2 meccses eltiltást kapott.
2012-2013=Juventus-Milan Balotelli 3 meccses eltilátst kapott.
2013-2014=Juventus-Milan Balotelli 3 meccses eltiltást kapott.

:DDDDDDd

Felhasználó
10 éve
Nagypofaju elkenyeztetett gyokergyerek most is csak azert pampogott a lefujas utan, h meg csak veletlenul se a kihagyott tizije miatt keruljon be a hirekbe.
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
10 éve
"Az essenieknél nagy volt a készülődés, hatan is körbevették a labdát, a sorfalban állók feszülten próbálták megfejteni, milyen kombináció várható. A hazaiaktól ketten is nekifutottak a labdának, aztán megálltak, mintha elrontottak volna valamit, a poén viszont ezután jött, egy harmadik játékos, Benedikt Koep gyönyörűen a rövid felsőbe csavart."
http://indavideo.hu/video/Essens_Verwirrspiel_beim_Freisto_1
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
10 éve
.

Felhasználó
10 éve
Szörnyű dolog. :/ Viszont jó látni, hogy mennyien voltak vért adni a számára, és pozitív dolog az Újpestiektől, hogy elsők közt kívántak jobbulást.

Ja meg az előbb elnéztem a felvonulás térre, megtapiztam a BL serleget, és kezet fogam Karembeuval. :P

Legutóbb szerkesztve Deuce által

Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
http://m.sportgeza.hu/futball/2013/09/28/a_fradit_verte_a_felcsut_de_kieso_maradt/?rnd=102
én már csak pelenkát kérek, mert a röhögéstől össze...
Nem semmi debil, aki szerint ez így beadható.

Felhasználó
10 éve
Én csak annyit tudok mondani, h szarházi kubatov.

Egyébként várható volt, szerintem halasztást kellett volna kérni, vagy nem tudom, meg pont orbánék jöttek, akiknek le KELLETT feküdni...
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Puskás: Kis pénz kis foci, nagy pénz... (szar foci) A tippmixen mennyit lehetett kaszálni?

Felhasználó
10 éve
.

Felhasználó
10 éve
Nem vagyok kardiologus, de gondolom elkerulheto lett volna a tragedia, ha meg a szerzodesekor az orvosi vizsgalatok alatt megemliti a hasonlo korulmenyek kozott koran elhunyt edespajat....
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.
«1...161162163164165...198»