«1...130131132133134...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
11 éve
Malaga :DD.
Szarból várat épiteni szép dolog.

Felhasználó
11 éve

LOLOLOL. Olyan szarból lett építve az a vár, hogy Cazorla már az Arsenalban van, Isco meg nyáron jön a Realhoz. És ez a szarból épített vár kettős győzelemmel verné a el a nagy cselszkit, kb.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Én mondtam hogy a Malaga jó csapat. Bl döntőt fognak játszani. :D Egyébként ki helyére jönne Isco? Padra meg minek kéne egy ilyen minőségi játékos?
.

Felhasználó
11 éve
LOLOLOL. Olyan szarból lett építve az a vár, hogy Cazorla már az Arsenalban van, Isco meg nyáron jön a Realhoz. És ez a szarból épített vár kettős győzelemmel verné a el a nagy cselszkit, kb.

Saviola kinek kellett?
Santa Cruz kinek kellett már?
Toulalan már nem mai ember...

Felhasználó
11 éve
Nálatok meg hiába vannak olyan emberek akiknek az ára a fél ország devizahitelét kitudná fizetni, sehol sem vagytok.
Egyébként pár hónapja volt arról szó, hogy az angol vagy a spanyol labdarúgás-e a jobb. Nézzük meg akkor most: A 4 angol csapat közül kettő kiesett a címvédő Chelsea 3. helyen, az angol címvédő City meg utolsó helyen. Maradt kettő, az Arsenal az első meccsen elintézte magát, pedig a visszavágón jól játszott. A Manchester lehet az egyetlen csapat, amely emelt fővel búcsúzhatott.
Ezzel szemben a Spanyol csapatok:
Kettő megnyerte a csoportját, kettő másodikként jutott tovább. És a Malaga úgy nyerte a csoportját, és továbbjutott a legjobb nyolc közé, hogy a 4. kalapban volt. :* És ebben a körben csak a Valencia esett ki a PSG ellen, ami várható volt.
Ebben csak az a vicc, hogy Angliában lesz a döntő, és már a legjobb nyolcban sincs angol csapat. :DDD
amúgy ja, unatkozok..

Legutóbb szerkesztve Jani által

.

Felhasználó
11 éve
Jani! Nem basztatásként, de nézzük az anyagi oldalát! Spanyolország szarban van, hatalmas munkanélküliség... a focicsapatoknak mennyi az adóssága? Hitelből, ill. esetleges konszolidálással könnyű más farkával verni a csalánt! A Messibe, Crbe és a többi hülyegyerekbe ölt pénzeket nem a hétköznapi spanyolokra kellene fordítani? (Ezt nem komcsiként kérdem egy barcástól, tehát "köztársaságitól".)
Az eredményeket össze kellene vetni a rabszolgapiaci árakkal, utánanézni, hogy miből, és végül mi a tényleges ára!
(Az Aranycsapat Rákosi alatt volt, a románok tündöklése a Géniusz alatt. A svájciak köszönik jól vannak. ;))

Felhasználó
11 éve
na, mer mintha az angol csapatoknak nem lenne legalább olyan adóssága. Jó, tényleg, a sejk csapatok nem érintettek. De a MU-nak kicsit sokkal nagyobb adóssága van, mint a Realnak, vagy a Barcának. A nagy bajnokságok csapatai közül egyértelműen a németek vannak a legjobb anyagi helyzetben. Szinte minden csapat óriási profitot termel minden évben. A Bayernnek sejk nélkül van annyi pénze, és olyan befolyása, hogy simán elhozták Guardiolát, és még lesz 250millioja költekezni. Szerintem egyértelmű, hogy gazdaságilag jelenleg a Bayern a legjobban felépített klub a világon.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
A nyereséget ne keverd a bevétellel, nem ugyanaz!

Felhasználó
11 éve
Ne felejtsük el, hogy angliában máshogy fújnak a bírók, mint más kupasorozatban.

Legutóbb szerkesztve vanbence által


Felhasználó
11 éve

Mért is? Rosszabban fújnak, de azon kivűl semmi mást nem fújnak máshogy mint más kupasorozatokban..
Elszáll az idő, ketyeg az óra, mondja *TIK-TAK*
Nézem a mutatót, de nem pörög már vissza
Lógtunk a téren, télen fáztunk, nyáron vert a víz
Jöttek a yardok, dobtuk a pakkot és mindennap ment a beef
Lelépett pár haver, de nem hullajtok könnyet
Átlátok rajtatok, gecik, a szemem mint a röntgen
Mostmá' tudom ki volt barát, ki volt kamu
Az exemnek azt kívánom, hogy bassza meg a Damu
Tudom, hogy honnan jöttem, a múltat nem tagadom le
Vagyok ki vagyok, a vérem a csapatomér' a torkod harapom el
Buliból melóba, melóból suliba mentem és csak kentem
26 vagyok, de belül úgy érzem 40
«1...130131132133134...198»