«1...132133134135136...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
11 éve
Legközelebb vigyetek magatokkal fogkefét, egy váltás fehérneműt a meccsre! Az előzetesnél jól jön. Ha kijöttök, írjatok szakkommentárt a kieséssel felérő mérkőzésről!

Felhasználó
11 éve
Ennyit arról, hogy uefalona. Ibra az első meccsről el lenne tiltva piros miatt, erre meg engedélyezték neki a játékot. vicc..
.

Felhasználó
11 éve
Majd később letölti, gondolom..ha meg nem, igazad van.

Felhasználó
11 éve
Ennyit arról, hogy uefalona. Ibra az első meccsről el lenne tiltva piros miatt, erre meg engedélyezték neki a játékot. vicc..
Olvass utana, mielott baromsagokat dumalsz. Ibra 2 meccses eltiltast kapott, abbol az elso le is toltotte a Valencia elleni visszavago alkalmaval. De mivel a francia eggyuttes fellebbezese az ugy ellen sikeres volt, igy felere csokkentettek az eltiltast. Semmi kivetelezes, csak erthetetlen vagy. Nem csak ugy bulibol engedtek meg neki, h jatszon csakh a barszarcskanak legyen mitol felnie; teljes mertekben a szabaly szerint jartak el.

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
11 éve
Igen, az elsőt letöltötte, és miért is engedték el neki a másodikat? Ja, pénz & sármbefolyás. Nem szokás olyan szabálytalanság után csak így elengedni a legjobb nyolc között. Amúgy sincs sok félni valója a Barcának ha játszik, ha nem. És hol írtam butaságot? Nem kell itt osztani az észt ember, főleg hogy nem tudod. :s

OLGA: Tito visszatért. <3

Legutóbb szerkesztve Jani által

.

Felhasználó
11 éve
\Nem kell itt osztani az észt ember, főleg hogy nem tudod. :s

LOL, ahhoz kepest en irtam le racionalisan a tenyeket, mig te a kedvenc csapatodat vedve fogod bundara es egyeb faszsagokra az ugyet; minden logikus magyarazattol eltekintve. Gondolkodj mar, ocsi, mielott visszapofazol. :DD A masik meg, h egy ilyen egyszeruen boka osszeakasztasert enyhen szolva tulzas meg a sarga is, igy a tulzott buntetes meg csak maga a szabalytalansag sulyara sem foghato. Mindemelett egy Oszkar dij mindenkeppen jar a Valencias szinjatszonak is. Tokeletesen megfelelo es sportszeru dontes az UEFA-tol. ;)

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
11 éve
S JÖTT BÖDE!!!!!!!!!
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Ja szóval neked, nem lehet visszapofázni. Egyébként milyen fan lennék, ha nem a saját csapatomért élnék? Az meg, hogy én a bundára fogom észnélkül a meccseket ez megint butaság. Soha nem szoktam mondani, hogy a bíró, vagy éppen az uefa hibája. Most is csak azért írtam, Ibrát, mert mindig az van hogy az UEFA a katalánoknak kedvez.
.

Felhasználó
11 éve
Allitolag ha minden megfelel, barcas lesz hummels..

Felhasználó
11 éve
Állítólag már az, csak szezonvégén jelentik be.
.
«1...132133134135136...198»