«1...102103104105106...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
11 éve
Te jó isten nagy ütközet lesz a Real Manchester és a Arsenal Milan.
Elszáll az idő, ketyeg az óra, mondja *TIK-TAK*
Nézem a mutatót, de nem pörög már vissza
Lógtunk a téren, télen fáztunk, nyáron vert a víz
Jöttek a yardok, dobtuk a pakkot és mindennap ment a beef
Lelépett pár haver, de nem hullajtok könnyet
Átlátok rajtatok, gecik, a szemem mint a röntgen
Mostmá' tudom ki volt barát, ki volt kamu
Az exemnek azt kívánom, hogy bassza meg a Damu
Tudom, hogy honnan jöttem, a múltat nem tagadom le
Vagyok ki vagyok, a vérem a csapatomér' a torkod harapom el
Buliból melóba, melóból suliba mentem és csak kentem
26 vagyok, de belül úgy érzem 40

Felhasználó
11 éve
Hol lesz Arsenal - Milan meccs?
.

Felhasználó
11 éve
Te jó isten nagy ütközet lesz a Real Manchester és a Arsenal Milan.

Előbbi sima MU lesz, ha ilyen szar marad a reál kaki, utóbbi pedig milan-barca lesz.

Legutóbb szerkesztve SEnsui által

Final Fantasy.

Felhasználó
11 éve
Előbbi sima MU lesz, ha ilyen szar marad a reál kaki, utóbbi pedig milan-barca lesz.
Ja bocs Arsenal- Bayern. ;)
Elszáll az idő, ketyeg az óra, mondja *TIK-TAK*
Nézem a mutatót, de nem pörög már vissza
Lógtunk a téren, télen fáztunk, nyáron vert a víz
Jöttek a yardok, dobtuk a pakkot és mindennap ment a beef
Lelépett pár haver, de nem hullajtok könnyet
Átlátok rajtatok, gecik, a szemem mint a röntgen
Mostmá' tudom ki volt barát, ki volt kamu
Az exemnek azt kívánom, hogy bassza meg a Damu
Tudom, hogy honnan jöttem, a múltat nem tagadom le
Vagyok ki vagyok, a vérem a csapatomér' a torkod harapom el
Buliból melóba, melóból suliba mentem és csak kentem
26 vagyok, de belül úgy érzem 40

Felhasználó
11 éve
Ennyi. Real jatekosoknak ajanlom, nezzek vissza a chelsea-aston villat, ha meg akarnak tanulni focizni. A regi chelsea ujra, tele onbizalommal, csakugy mint torres, aki egy bomba fejessel nyitotta a meszarlast, es vegig kemenyen kuzdott. Akar 11-12 gol is lehetett volna az, ha egy kicsit pontosabbak a befejezesek, es az ellenfel orosz kapusa, Guzan se mutat be par bravurt. Hogy a chelsea vedelem se maradjon ki a dicsero szavak alol, egyetlen egy kapura lovest sem engedtek a kapujukra a 90 perc alatt. Elkepeszto teljesitmeny, 7 kulonbozo golszerzo. <333

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
11 éve
8 es Ramires duplazott.
Piazon megerdemelt volna egy golt :D

Felhasználó
11 éve
Hajrá diósgyöri ute !

Felhasználó
11 éve
Ennyi. Real jatekosoknak ajanlom, nezzek vissza a chelsea-aston villat, ha meg akarnak tanulni focizni. A regi chelsea ujra, tele onbizalommal, csakugy mint torres, aki egy bomba fejessel nyitotta a meszarlast, es vegig kemenyen kuzdott. Akar 11-12 gol is lehetett volna az, ha egy kicsit pontosabbak a befejezesek, es az ellenfel orosz kapusa, Guzan se mutat be par bravurt. Hogy a chelsea vedelem se maradjon ki a dicsero szavak alol, egyetlen egy kapura lovest sem engedtek a kapujukra a 90 perc alatt. Elkepeszto teljesitmeny, 7 kulonbozo golszerzo. <333
Te se gondoltad komolyan ,hogy a chelseatől kéne megtanulnia fociznia a Madridnak...Külön kategória a 2 csapat, a real oda vissza baszná őket, mindattól függetlenül ,hogy a Chelseanek összejött most egy meccs a Real pedig nincs éppenséggel jó formában.. Mondom mindezt Barca drukkerként.
Abubaker Kaki Khamis

Felhasználó
11 éve
Meghát, az aston villa igazán kemény ellenfél volt. :D A malaga meg csak annyira kemény, hogy még ők is oda-vissza basznák a cheltengert.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Egyébként pont erről volt szó 2 hete, hogy milyen erős a PL és ott mindig szorosak a meccsek még egy első és utolsó helyezett között is. Erre 8-0ra végződő meccs..
Ezzel szemben a Barca és a Real is szenved, például tegnap a Barca se simán hozta a 3 pontot, előtte a Betis ellen sem volt egy gyerekjáték. A Realról meg ne is beszéljünk..
.
«1...102103104105106...198»