«1...103104105106107...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
11 éve
Not sure is Hala Madrid or Haha Madrid.

Felhasználó
11 éve
Szabika :DDD, jo lenne ha vegre valami ujal jonnel, es nem a szokasos "szar volt az ellenfel"-el (nem beszelve arrol, h multheten epp a Liverpoolt dugta meg 3-1 a Villa). Real hany fosnal fosabb ellenfelet nem tudott megverni ebben a szezonban? Na? Benfica, Celta Vigo, Getafe, Betis...
Realnak megint ugy indult a szezonjuk, h remenykedtek a 3 kupa elhoditasaban, aztan szep lassan mindengyik el fog uszni, mire a vegen nem lesz mas mint, h a fanok megint azzal jonnek majd, h "jaj, az a 9 BL cimunk, mi vagyunk a kiralyok":PPPP...utobbi 10 ev alatt mindossze 3 bajnoki aranyat tudnak felmutatni, mig BL-t utojara 2002-ben nyertek. Ideje lenne felebredni, es nem a multban elni. :* Ahelyett, h itt nyomod, amit mar otodjere hallunk toled ("igy meg ugy oda-vissza basznak a cseltengert, meg h ilyen-olyan szar volt az ellenfel), megprobalhatnal a korodhoz es a hozzaertesedhez kepest megfeleloen ervelni, mert igy csak egy rakat sarat hanysz ide. :DDDD
419566_464181526974101_1134972852_n.jpg suck my dick, bitchez!

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
11 éve
532648_529576380415916_2079962153_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Itt az igazszág :P

Felhasználó
11 éve
Lehetne simán foci topic is, régi is az volt :P
Az idei bajnokság a Győr és a loki között fog eldőlni. A pesti nagy klubbok hanyatlanak. A vasas, a fradi, és az újpest a kiesés elől menekül, az mtk meg a másodosztályban van.
A hétvége rangadója(nálam), a Diósgyőr-Fradi meccs. Ősszel 1-1 lett, de most mi nyerünk. Csak a Ferencváros!
A foci meg a Labdarugás ugyan az úgy hogy nem mindegy? :D
Elszáll az idő, ketyeg az óra, mondja *TIK-TAK*
Nézem a mutatót, de nem pörög már vissza
Lógtunk a téren, télen fáztunk, nyáron vert a víz
Jöttek a yardok, dobtuk a pakkot és mindennap ment a beef
Lelépett pár haver, de nem hullajtok könnyet
Átlátok rajtatok, gecik, a szemem mint a röntgen
Mostmá' tudom ki volt barát, ki volt kamu
Az exemnek azt kívánom, hogy bassza meg a Damu
Tudom, hogy honnan jöttem, a múltat nem tagadom le
Vagyok ki vagyok, a vérem a csapatomér' a torkod harapom el
Buliból melóba, melóból suliba mentem és csak kentem
26 vagyok, de belül úgy érzem 40

Felhasználó
11 éve
Szabika :DDD, jo lenne ha vegre valami ujal jonnel, es nem a szokasos "szar volt az ellenfel"-el (nem beszelve arrol, h multheten epp a Liverpoolt dugta meg 3-1 a Villa).
Realnak megint ugy indult a szezonjuk, h remenykedtek a 3 kupa elhoditasaban, aztan szep lassan mindengyik el fog uszni, mire a vegen nem lesz mas mint, h a fanok megint azzal jonnek majd, h "jaj, az a 9 BL cimunk, mi vagyunk a kiralyok":PPPP...utobbi 10 ev alatt mindossze 3 bajnoki aranyat tudnak felmutatni, mig BL-t utojara 2002-ben nyertek. Ideje lenne felebredni, es nem a multban elni. :* Ahelyett, h itt nyomod, amit mar otodjere hallunk toled ("igy meg ugy oda-vissza basznak a cseltengert, meg h ilyen-olyan szar volt az ellenfel), megprobalhatnal a korodhoz es a hozzaertesedhez kepest megfeleloen ervelni, mert igy csak egy rakat sarat hanysz ide. :DDDD

1. A Liverpoolt hagyjuk már, a közelében sem voltak egy komoly trófea elhódításának sem évek óta. Már csak a neve miatt nagy az a csapat, csúnyán el lett kaszálva ahhoz képest, hogy mennyi mindent elértek.

2. A Chelsea meddig is jutott a BL-ben?

Felhasználó
11 éve
Nem jönnék én azzal, hogy szar az ellenfél, ha nem szar. Amúgy meg, a pool ellen kinek nincs reális esélye a pl-ben, pláne otthon. Egyébként meg, 1x kicsúszott tőletek egy jó meccs, majd kíváncsi vagyok, hogy pl. a MU vagy az Arsenal ellen mire mentek idegenben. Tőlem, maradj abban a hitben, hogy a chelsea 1 hét alatt feltámadt, és meg sem állnak a bajnoki címig. Benfica elleni meccs az barátságos volt, szóval az nagyon nem volt ciki. De már mondtam, hogy a kiscsapatok ellen bukdácsolunk, a nagyokat meg szanaszét basszuk, ha kell. A múltról... Nekünk legalább van múltunk, mi nem 1 senkiházi középcsapat voltunk az elmúlt 100 évben, ahova jött egy orosz milliárdos, és többet költött rá mint előtte száz év alatt összesen kb.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Most nem azért, de igaza van Szabinak.
Bár abban nincs, hogy akármelyik nagy csapatot szétbasszátok. BLben Dortmund ellen 2 meccsen 1 pont, El Classico is csak iksz' lett, egyedül az Atleticot vertétek ami "nagy" csapatnak számít ebben az idényben. Most meg, előttetek az a MU amely vezeti a PL-t, és elég jó időszakban van. Szóval tedd össze a kezed, hogy legalább a BLben eljussatok valahová.
.

Felhasználó
11 éve
Hát azért barelonában így előre mindenki aláír egy X-et. MU-tól nem fosok, annyira nem bikák. Egy Juvétól jobban fosnék, kemény a középpályájuk nagyon. Jó, Dortmund meglepett minket, meg lehet rögöni, megérezzük Marcelo hiányát. A világ legjobb balbunkója jelenleg, meg van vmi stat, hogy nélküöle a meccsek 58%-át nyerjük meg, vele meg kb. 88%.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Na jó, tényleg Marcelo a legjobb azon a poszton. Örülhetsz, végre a kapuson kívül még veritek valamelyik poszton a Barcát. :D
.

Felhasználó
11 éve
Hát azért, Arbeloát leszámítva jobb védők alkotják a védelmünket. Ramos>Puyol, Pepe>Pique Az előrébb lévőket meg nem lehet összehasonlítani, mert más felállásban játszik a 2 csapat.
Szabeszt fórummoderátornak!
«1...103104105106107...198»