«1...100101102103104...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
11 éve
Mert a IV. nem világos, világos?!
Valaki tud valami pletykát, Beckham hová megy? Képes Sportban van vele interjú, abban azt mondja, hogy csak Európa. De mégis, PSG vagy MC és a pénzre megy, vagy egy MU, Juve féle csapat, ahol nem is annyi pénzt, de több eredményt eltud érni még 38 évesen is? Bár ha a zseton érdekelné, akkor már Drogbával játszana egy csapatba..
.

Felhasználó
11 éve
Szerintem esélytelen, hogy ha 33 elment Európából, akkor 38 évesen topcsapatba fog visszatérni. Inkább valami kisebb egyesületnél tudom elképzelni, az sem kizárt, hogy valami másodosztályúban.

Felhasználó
11 éve
Másodosztály szerintem kizárva. Inkább egy Tottenham, Malaga, Valencia, Liverpool szintű csapathoz. Még 38 évesen is remekül bírja az edzéseket, meccseket. Nem is sérülékeny. Magasabb szinten is benne lehet még 1-2 szezon. Én azért szívesen látnám a La Ligában újra focizni. (csakneamadridba..:DDD)
.

Felhasználó
11 éve
Barcelona 4-1 Atletico Madrid. Simán nyert a Barcelona a Real meccs a másik de ott 2-2-t játszott a Madridi gárda a Barcelonai Espanyollal.
Azért még mindig simán 1. a Barca 3. a Real Madrid. ;)
Elszáll az idő, ketyeg az óra, mondja *TIK-TAK*
Nézem a mutatót, de nem pörög már vissza
Lógtunk a téren, télen fáztunk, nyáron vert a víz
Jöttek a yardok, dobtuk a pakkot és mindennap ment a beef
Lelépett pár haver, de nem hullajtok könnyet
Átlátok rajtatok, gecik, a szemem mint a röntgen
Mostmá' tudom ki volt barát, ki volt kamu
Az exemnek azt kívánom, hogy bassza meg a Damu
Tudom, hogy honnan jöttem, a múltat nem tagadom le
Vagyok ki vagyok, a vérem a csapatomér' a torkod harapom el
Buliból melóba, melóból suliba mentem és csak kentem
26 vagyok, de belül úgy érzem 40

Felhasználó
11 éve
Már akartam írni, de azóta nevetek rajta, hogy tudott a Chelsea kikapni a brazil csapattól. XD
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
11 éve
Jóhát vannak rossz napok :D:D:D:D

Felhasználó
11 éve
Nem mentség, egyszerűen bénák voltak, braziloknak meg eszméletlen jó volt a kapusa. :D
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
11 éve
Amúgy ki a Chelsea csk-ja?:D
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
11 éve
˛˛John Terry, your father maybe"
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Vilanova rakos...
«1...100101102103104...198»