«1...99100101102103...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
11 éve
222056_317741591673348_1585539765_n.jpg

Jó megérzés o.o

Felhasználó
11 éve
Srácok! Most igazatok van, de más fiatal "sztárok"nak is adhatnának lehetőséget.
De a barcelona most van igazán fénykorában és jól összeszoktak meg minden.Passz játékuk leírhatatlan és jó minőségű játékosok is vannak ott.

Legutóbb szerkesztve foci4ever által


Felhasználó
11 éve
Mondj csak egy "fiatal" (Messi is csak 25 éves, az már sok? Nálunk az NB1-ben még 27-8 évesen is fiatal tehetségnek számít egy focista.) játékost, akit érdemes lenne bevetni Messi posztján.

Felhasználó
11 éve
Hát nem is tudom.Én nem szoktam nézni a barcelona keretét csak néha rápillantok a meccsekre.De igen, az Nb1ben vannak bizony rutinos idősebb tehetségek.(Gondolok például Kabát Petire aki 35 éves és kitűnő formában van és lővi a gólokat.)

Felhasználó
11 éve
Hát nem is tudom.Én nem szoktam nézni a barcelona keretét csak néha rápillantok a meccsekre.De igen, az Nb1ben vannak bizony rutinos idősebb tehetségek.(Gondolok például Kabát Petire aki 35 éves és kitűnő formában van és lővi a gólokat.)
B+! Tandíjat már az elemiben is!

Felhasználó
11 éve
34627.jpg

Eztnektek.:) (és ne ott elöl a gyerek érdekesen kinéző fejét nézzétek XD)

Legutóbb szerkesztve HazardouS által


Felhasználó
11 éve
Jó az "idézet". A "híveit" kiemelendő! Minden vallás-, párt-, nemzet-, sportszurkoló- ... háború kezdeményező elmegyógyintézetbe utalandó!

Felhasználó
11 éve
B+! Tandíjat már az elemiben is!
mi a bajod?

Felhasználó
11 éve
mi a bajod?
Arra próbált JEL rávilágítani burkoltan, hogy sötét vagy, mint a IV. kerület.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Miért is lennék az?
«1...99100101102103...198»