«1...9899100101102...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
11 éve
Tömegveredkedés egy gyerek focimeccsen... Retardált gyökerek.-.-

__________________________________________________________________
http://www.youtube.com/watch?v=FI0fPq3UgeI Assassin's Creed 4 főszereplője ő lesz.;D
Mi nekünk is majdnem eddig fajult az utolsó meccsünk, de szerencsére nem vertek agyon senkit, viszont feljelentették azt a falut. :P

Amúgy a Pepe-s vidi alá minek kommenteltél? xd Szerinted mennyien értik, hogy mit írtál oda?! xd
getbanner.php?n=B3nC
38731.gif

Felhasználó
11 éve
Jósokan xD "Ez egy állat!XD" Szerintem ez tök angolos.;D

Felhasználó
11 éve
A tegnapi nap (gondolom már mindenki tudja..) megdöntötte a nagy rekordot Messi. Viszont a meccs egyáltalán nem volt sima. Talán az évben először volt olyan csapat a bajnokságban aki felnőtt a Barca szintjéhez. Minden percét végigizgultam a meccsnek. A Betis a Realt verte, majdnem ikszelt a Barcával.. de a kiscsapatok meg gondot okoznak nekik. Kár értük..
És visszatért Alexis Sanchez, remekül játszott, legalább egy gólt érdemelt volna, viszont a Barca nem. Igazságos lett volna a döntetlen is, de így azért jobb 3 ponttal nekivágni az Atletico Madridnak. <3 Falcao 5öse.. +10 MILLIÓ EURÓ. :DDD
.

Felhasználó
11 éve
Tömegveredkedés egy gyerek focimeccsen... Retardált gyökerek.-.-

__________________________________________________________________
http://www.youtube.com/watch?v=FI0fPq3UgeI Assassin's Creed 4 főszereplője ő lesz.;D

Pepe futball akademia.

Felhasználó
11 éve
Túlsztárolják ezt a messit...más ligában is bizonyítson,vigyen egyedül egy csapatot, akkor majd lehet róla szó.Angliában 10 gólig se jutna az a kerti törpe.

Legutóbb szerkesztve foci4ever által


Felhasználó
11 éve
Mert szerinted a Barcát pár hónappal ezelőtt ki vitte? Szinte csak Messi miatt nyertünk meccseket.. Persze most már nem ez a helyzet. Egyébként kiváncsi, vagyok hogy pl. a kertitörpe Rooney, Tevez, Mata akik nagy nevek a PLben miért nem érnek fel hozzá. :*
.

Felhasználó
11 éve
Túlsztárolják ezt a messit...más ligában is bizonyítson,vigyen egyedül egy csapatot, akkor majd lehet róla szó.Angliában 10 gólig se jutna az a kerti törpe.

Sosem fog eligazolni a Barcából (akik pedig hülyék lennének eladni), mert neki fontos a klubhűség. Ezt nagyon sok PL-játékosról már nem lehet elmondani.

Felhasználó
11 éve
Még véletlen se azért nem akar eligazolni, mert itt az egész barca játéknak ő a csúcsa, és minden jó labdát szinte ő kap. :D
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Mert szerinted a Barcát pár hónappal ezelőtt ki vitte? Szinte csak Messi miatt nyertünk meccseket.. Persze most már nem ez a helyzet. Egyébként kiváncsi, vagyok hogy pl. a kertitörpe Rooney, Tevez, Mata akik nagy nevek a PLben miért nem érnek fel hozzá. :*
Na jó, de Mata nem olyan rég óta van a PL-ben, mint mondjuk Rooney. :D
getbanner.php?n=B3nC
38731.gif

Felhasználó
11 éve
Még véletlen se azért nem akar eligazolni, mert itt az egész barca játéknak ő a csúcsa, és minden jó labdát szinte ő kap. :D
Többet is tud adni jó labdát, mint akármelyik másik Spanyol vagy Angol csapatban játszó játékos.
.
«1...9899100101102...198»