«1...4950515253...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
11 éve
Én már csak úgy hívom, hogy fatronaldo, vagy az a brazil ronaldo.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve
Corienthasból vonult vissza tavaly, azt hiszem most edzősködik. Egyébként Messinek sokkal kevesebb műesése van mint pl. Ronaldonak. Én Messitől egész évben 1-2 esetet láttam amiért sárgát adtam volna neki megjátszásért. De mikor bemegy 2-3 ember közé csak akkor is esik el ha már szétrúgták hátulról és nem tud merre menni/passzolni. Egyébként minden (inkább) FÉL évtizednek megvannak a meghatározó játékosai. Direkt nem egész évtizedet mondok, mert olyan emberek vannak még a pályákon akik 2-3 évvel ezelött nagy szátrok voltak most meg seholse. Ilyen pl. Henry,Beckham,Trezeguet,Deco.. ők pár éve még nagy sztárok voltak európában most meg elmentek máshová esetleg haza.
.

Felhasználó
11 éve
Ja,a kopasz brazilra gondolsz,ugye?
Ronaldinho csapattársa volt,és Ronaldo is jól focizott!
De már elmúlt vagy 40 éves :/
Mért kellet neki megöregednie :'D
QE9ACUtvAwMAAlNPQgVQ

QEFPCUtvAwMGVggYEgVQ

Felhasználó
11 éve
Hát egyszer mindegyik kiöregszik..:D

Felhasználó
11 éve
Hogy lehet ilyen biró a Szuperkupa döntőn??
2-1 kellett volna legyen a Lokinak...

Felhasználó
11 éve
Kb 1 milliárd barom.
Benito fiai kitettek magukért. Az a nagyondélolasz agresszív kölyök tök feleslegesen volt a pályán, akár csak Torrente. Bár az előbbi legalább összehozott egy sárgát.
A magyar játékvezetők miért csak itthon hülyék? Kassai ügyesen tartotta kordában a két latin színjátszókört.
amúgy a hali-fradi meccs miatt hülyézted le kassaiékat? :D

Felhasználó
11 éve
Nah az Újpest máris kapott egy pirosat.Aarab kapta.Mert "belenyult" Loque arcaba :D
Különben 1-1 az állás az első félidőben.Fernando fejelte az első gólt a DVTK-nak majd Vermes egy a lécről kipattanó labdát lőtt a kapuba.Nyert a DVTK 2-1-l.A máspdik félidőben Luque beadásából Seydi 7 méterről a kapuba fejelt!
Eger - Haladás 2 - 4
DVTK - Újpest 2 - 1

Felhasználó
11 éve
http://www.youtube.com/watch?v=dmVBvbJIFKc&feature=related

Az akkori vilagbajnok olaszok elleni baratsagos merkozes.....meg 2007-bol.....<33
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
11 éve
Nagyon jó, tetszik. Én nem is emlékszek erre a meccsre :(
Most már nem vagyunk ilyen jók :'(

Felhasználó
11 éve
A történethez hozzátartozik e mérkőzés kapcsán is nyomozás folyik, ugyanis a félidőben megugrottak a tétek egy esetleges olasz vereségre. Az olasz játékosok pedig arról híresek, hogy még sohasem kevedett egyikük sem bundaügybe.
«1...4950515253...198»