«1...4849505152...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
11 éve
Meg úgy tudom (nem vagyok benne teljesen biztos) hogy előre 1-et lehetett passzolni hátra 3-at. Vagy valami ilyesmi.
Én ezt nem hinném, de elöfordulhatott :)
QE9ACUtvAwMAAlNPQgVQ

QEFPCUtvAwMGVggYEgVQ

Felhasználó
11 éve
meg 1866 elott elore se lehetett paszolni :P

Felhasználó
11 éve
Akárki akármit mondd,Ronaldinho a legjobb,és Messi meg Ronaldo,egy kanna hugy hozzá képest! :D Hogy miért?Nézzetek youtube-n Ronaldinho trickseket,meg skilleket.Nekem ez a kedvencem :P
http://www.youtube.com/watch?v=_dCjy2ye3Xk (2:00-nál xDDDD)

Felhasználó
11 éve
Azért nem Ronaldinho nyerte meg 3x az aranylabdát zsinorban.

De ronaldinhonak is van tehetsége, nállam ő a 2. ;D
QE9ACUtvAwMAAlNPQgVQ

QEFPCUtvAwMGVggYEgVQ

Felhasználó
11 éve
Nyugi,neki is volt már párszor aranylabdája.xD
Amúgy,szerintem Ronaldo meg Messi hiába híresebbek,mint Ronaldinho,és az aranylabda nem jelenti,hogy nagyobb a tehetsége a másiknál :D Csak megtetszett a Ronaldo meg a Messi az embereknek azt ők kapátk az aranycuccokat..:D De Ronaldinho még azóta is,a cselek királya.:D
EDIT : Ronaldinho visszatért! :D Újra az AC Milanban asszem.Ja,és a Barca Ronaldinho nélkül,még máig se lenne sehol.xD Ugyanis ahogy bárhol megnézheted : Ronaldinho - Barcelona Legend

Felhasználó
11 éve
Barcának nagy szüksége lenne rá!Azt nem tudom hogy a barca nem kér belőle vagy ő nem akar visszamenni?
QE9ACUtvAwMAAlNPQgVQ

QEFPCUtvAwMGVggYEgVQ

Felhasználó
11 éve
A Barcelona szerintem nem szeretné még egy harmincon felüli embert leigazolni, főleg úgy, hogy Drogba lehet kína helyett jön a katalánokhoz, és az ÚJ Ronaldinhoért azaz Neymarért is már Rosell lerakott 15 millió eurót foglalóként. Keita is elmegy már hívatalos, lehet Adriano és Affelay is.

EDIT: Azért én szívesen látném Ronit újra a Barcában, és szerintem ezzel minden katalán durkker így van. Milyen kezdő lehetne jövőre: Messi,Ronaldinho,Neymar.. xdd álmodjkirálylány. :$
.

Felhasználó
11 éve
Jani,egyet értek,Neymar is gyönyörűen cselez,bár ahogy nézem sokszor földre rántják..nem jó az állóképessége,és ha Ronaldinho videóit megnézed,aligha 3x elesett.:D Átugrál mindenkin :P
Am én nem vagyok Barca meg Real fan se,de ha Ronaldinho újra Barcás lesz,alap dolog hogy a Barca lesz a kedvenc csapatom! :D
Messinek meg sok a műesése..akárhány meccsen láttam,csinált vagy 2 műesést,és mindig 16-oson belül..A hülye bíró meg hozzásegíti a csicskazmusát 11-essel!
EDIT : Lehet hogy 30-on felüli,de még akkoris jobb mint a 26éves Ronaldo :D És jobb is lesz!
ÉS AKKORIS RONALDINHO MARAD A CSELKIRÁLY,ÉS A BARCA LEGENDÁJA IS!ENNYIIIIII

Felhasználó
11 éve
Volt régen egy ,,ronaldo" nevezetes játékos az is nagy karriert futott,(ne cristiano ronaldora gondoljatok)de már kiöregedett :'(
QE9ACUtvAwMAAlNPQgVQ

QEFPCUtvAwMGVggYEgVQ

Felhasználó
11 éve
Ja,a kopasz brazilra gondolsz,ugye?
Ronaldinho csapattársa volt,és Ronaldo is jól focizott!
De már elmúlt vagy 40 éves :/
«1...4849505152...198»