«1...131132133134135...156» Új üzenet

Moderátor
9 éve
Minél hangosabb? :D Olvasd el a profilom. Ismerek több olyan ember akinek egy fejhallgató session miatt indult a fülzúgása. Ja fülhallgató, mindegy, akkor is hülye vagy alapvetően. Én régen Sennheisert használtam, annak van a legtiszább hangja, a legjobb a legolcsóbb ami van, a többi nem jobb semmivel. A többi márka fos.

Legutóbb szerkesztve speed által


Moderátor
9 éve
Én audiophile vagyok/voltam, valszeg ez és a jó hallás - érzékeny hallás - könnyű sérülés kombó összefügg.

Legutóbb szerkesztve speed által


Felhasználó
9 éve
Jaaa. Nem akarok nyilván megsüketülni, vagy hasonló, csak a telefonom alapszinten halkabb a többinél, ezért kéne olyan füles, ami faszályos etéren. Nézegettem amúgy Sennheisert. Találtam egy tökjó fejhallgatót, 360.000-ről indul az ára. :DDDDD
Sajnos nem volt nálam apró hozzá, felváltani meg nemakartam az Orbán 1millióst. Ilyeneket akkor, hogy Philips, Sony, Skullcandy felejtsek el?

Legutóbb szerkesztve Firzen által


Moderátor
9 éve
Skullcandyt felejtsd el, arról pont tudom, hogy szar. A másik kettőt nem probáltam közelebbről.

Felhasználó
9 éve
Genius is jo. Nekem olyan van.

Felhasználó
9 éve
Ha lényeg a hangminőség akkor nemjó.
A bose az nagyonjó
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
9 éve
Venni akarok egy fülhallgatót, a régi elbaszódott. Zajszűrőset elsősorban. Viszont nem értek hozzá, mire kéne odafigyelni:DDD
Valami ebben a témában okos segítsen. A lényeg, hogy minél hangosabb és tisztább legyen a hangzás. Mik a fő szempontok? Mert fel van sorolva, hogy maximális és minimális frekvencia, decibel, stb. Melyik melyikért felel?
Ajánlom mindenkinek magát a PH lapcsaládot, bármilyen informatikai/technológiai kérdésben. Amit most linkelek, a lapcsalád fórumának egy topicja, nézz körbe, netán regisztrálj, és írd le új kommentbe neked mik fontosak, s tudni fognak segíteni.
Bocsánat, hogy végig linkben írtam bl.gif

Ja igen, és úgy röviden az előttem szólókhoz: nem mondom senkinek hogy nem tapasztalt e témában, én magam sem vagyok az, de amit a legnevesebb magyar (info)tech lapcsalád fórumának egy témájában összefoglalónak írtak, az nagyon a "jó" etalontól olyan távol nem lehet, tehát pár márkát, amik itt javasolva voltak, gondoljatok át, hogy egyáltalán viszonyítottátok-e valamihez. (szerintem megéri, tapasztalat a technika terén) Mielőtt még kioktatnátok hogy kioktatok szintén tapasztalatlanul, mentegetőzöm

Legutóbb szerkesztve TSUNAMI által


Felhasználó
9 éve
Klánoknál hogy lehet átlag pontot szerezni? Tudom h bugos, de azért érdekelne.
Persze xd majd megduglak xdd

Felhasználó
9 éve
Sehogy mert kleni lusta megcsinalni :p

Felhasználó
9 éve
grazie mille nyalom a faszotokat
«1...131132133134135...156»