«1...5051525354...156» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Le lehet, régi fórumról (old.stickman.hu), de felújítva, ha csak te meg nem csinálod, nem lesz.
megcsinálnám ha segitene vki és ha meglennének a modellek!Köszi.ööö pontosabb leirást hogy hool találom nem kaphatnék?
QEFPCUtvAwMGVggYEgVQ
QE9ACUtvAwMAAlNPQgVQ
Stickman_Warfare_2012.12.14._13-56-22_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
getbanner.php?n=Zsolt35
Untitlsssed_1_copy.jpg

Felhasználó
11 éve
http://stickman.hu/modok/leiras
A modellek meg ott vannak, azokat le lehet tölteni a régi fórumról...

Felhasználó
11 éve
Miért va a hozzászólásaimnál kettőhöz is oda írva (amiket szerkeztettem) hogy, "Legutóbb szerkesztve 46 éve 1 által"?
Gondolkoztál már azon mit érezhet a sajt amikor megeszed?

És ne felejtsd el: Holnap megbánják azok, akik tegnap leköptek. (by SecRet)

Katt ide!

Felhasználó
11 éve
Ez az oldal egyik funkciója. A célja az, hogy a játékosok megtalálják, és jelentsék a BUgok részlegbe. Ha ilyenek keresgélésével töltik az idejüket, nem unatkoznak, valamint ha találnak egyet, sikerélményük lesz, amitől javulhat a kedvük. Ezen kívül lehetőséget ad a játékosnak a nevetésre, ha neki sikerül kitalálnia, hogy nem volt stickman fórum 45 éve. Ezen kívül használhatják a keresőt is, amin megpróbálják megkeresni az "1" nevű játékost. Ha esetleg nem találnák meg, máris találtak még egy újabb ilyen funkciót, amit újra jelenthetnek (de ha valaki talál, ne hallgassa el újabb 1 évig).
Mi, a stickman warfare csapata bízunk abban, hogy ennek a funkciónak a bevezetésével újabb élményeket szerezhettek az oldalon.

Felhasználó
11 éve
Valaki elárulná nekem, hogy a játékban a könnyített célzás mi célt szolgál? Mert én nem vettem észre semmit, hogy könnyebb lett volna céloznom XD
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
11 éve
Azt láttam hogy az X72 erősitve lett a 2.3.1-es verzióba,de a 2.3.2 verzióba gyengitve!Akkor erre mi szükség volt?
QEFPCUtvAwMGVggYEgVQ
QE9ACUtvAwMAAlNPQgVQ
Stickman_Warfare_2012.12.14._13-56-22_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
getbanner.php?n=Zsolt35
Untitlsssed_1_copy.jpg

Felhasználó
11 éve
Csinálsz magadnak vacsorát, mert éhes vagy, de idő közben meggondolod magad, és nem vacsorázol. Akkor miért kezdted el? Mert éhes voltál?
Mellesleg nem ugyan olyanra lett visszatéve, mint amilyen 2.3.1 előtt volt.

Felhasználó
11 éve
Valahogy nem lehetne megcsinalni, hogy Mac-en is mukodjon a stickman?
I ♥ Sum 41

Only the dead have seen the end of war. Keep calm and lagg on!

Felhasználó
11 éve
Az mp3 mappába beraktam egy zenét.Mit kell bekapcsolni hogy le is játsza?Talán rossz helyre raktam?
QEFPCUtvAwMGVggYEgVQ
QE9ACUtvAwMAAlNPQgVQ
Stickman_Warfare_2012.12.14._13-56-22_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
getbanner.php?n=Zsolt35
Untitlsssed_1_copy.jpg

Felhasználó
11 éve
Valahogy nem lehetne megcsinalni, hogy Mac-en is mukodjon a stickman?
Nem. Mindörökké Windows lesz az egyetlen rendszer, ami támogatva lesz.
Az mp3 mappába beraktam egy zenét.Mit kell bekapcsolni hogy le is játsza?Talán rossz helyre raktam?
Tegnap pont ez volt üzenőfalon, ott megtalálod. Mellesleg semmi, automatikusan lejátszódik, bár nagy a gyanúja, hogy rossz helyre raktad...
«1...5051525354...156»