«1...34567...10» Új üzenet

Moderátor
11 éve
Pontosan nem mértem, de nemrég játszottam 15-20 percet a játékban M4-el, és összejött kereken 100 kill ezalatt az idő alatt (13 pluszba MPG-vel, amivel úgy 2-3 percet játszottam talán, aztán "ellenfélhiány" miatt átálltam). Mondjuk elég sokan voltak, főleg a nafta környékén, szóval simán lehetett darálni (volt, hogy kb. 5 másodperc alatt 6 embert leszedtem). Szóval személyes véleményem szerint egyáltalán nem számít, hogy kempelsz -e, vagy sem. A lényeg az, és ahogy még múltkor említettem, inkább lőfegyverrel érdemes játszani, a noobhoz azért kell egy kis idő, mire egy golyót ellősz (és nem valószínű, hogy azonnal találat), X72 meg... X72. Ugyanezen véleményem vonatkozik LAW-ra is.

Legutóbb szerkesztve Mark által

[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Elit
11 éve
Ma este noobbal 45:57 alatt csináltam 200 killt. Szóval kb. 4,4 kill/percet tudtam azzal is hozni. Stopperral mértem.

A pontos lövés a gyengém amúgy, nem tudok Quake módra reflexrántásból betalálni.

Bár az önkill nélküli noobos közelharc már elég jól megy.

Megpróbálok akkor egy mpg-s 200-at is csinálni.
(ezzel az accounttal csak a versenyen játszok)

Felhasználó
11 éve
Nem a leggyorsabb, viszont a mostani rossz spawnrendszert kihasználja:
Csapat: GUN
Fegyver: M82A1
Helyszín: Lighthouse- fekete ház első emeletén legjobboldalibb ablak.
Belátható terület: Moderntől az Indi a baloldaláig.
Eredményem: 37-es Wicked Sick
Kép: QE9BUEtvAwMAAwkfEwVR

Moderátor
11 éve
Ez a téma nem arról szól, hogy mekkora wickedet tudsz csinálni.
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
11 éve
Ja, akkor krisz naponta tenne ide képeket...:P

Felhasználó
11 éve
az egy dolog, a helyszínt nézd, most onnan lehet halálok nélkül aprítani, egyébként kvaddal a háztetőn se kutya :D

Felhasználó
11 éve
Mostanában District B - n sokan vannak. Ajánlom azt helyszínt nektek.
Toby is a good boy!

Felhasználó
11 éve
Az olajkút épületének első emeletén el kell menni a sarokba, ahonnan rálátsz a gyárra, na onnan kvaddal 20 kill fél perc alatt, ugyanennek az épületnek a tetejéről fél perc alatt 34 kill :P

Felhasználó
11 éve
1. Amikor kevesen vannak fent a játékban, érdemes m8-cal bemenni, mert nem tudnak kilőni. Nekem így volt meg a WICKED STICK.
Stickman_Warfare_2012.12.17._09-40-35_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Amúgy az Al Comp jó hely kempelésre, viszont szeintem a tornyokat és ismertebb kemp-helyeket kerüljétek, azok a camper irtók elsődleges célpontjai.

2. A másik eset, hogy te egy tech vagy, és campereket irtasz. Ilyenkor érdemes noobbal lődözni a camp helyeket-főleg csúcsidőben-viszont valami félvédett helyről a töltés miatt. Az al comp kis bunkeréből, vagy ind. discrit b házból. Minden hely jó, amiről belátható az egész pálya.

Legutóbb szerkesztve BOT26 által

dw-gif-the-dead-weather-20340798-500-275.gif

Felhasználó
11 éve
Hogyan frageljünk 300-at egy óra alatt? Első tipp: Ne legyél low. :D
Amúgy sok módszer van, m4-et és mpg-t ajánlok ha ennyit akarsz ölni, a quadrot szándékosan nem írtam. Aprító hely: Industrial D. A/B.
1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png
«1...34567...10»