«12345...21» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Ha már a klánwaros cucc be lett vezetve(ami szvsz rohadtul felesleges) akkor a leírásba tegyetek az újaknak magyarázatot róluk.

Felhasználó
11 éve
Ha már minden nullázva van, akkor a grafikonokat(lásd: Havi, Heti, Napi...toplista) is nullázni kéne.

Felhasználó
11 éve
:) akkor jó lesz

Felhasználó
11 éve
Ez így oké, de szerintem, ha már törölted a killeket, akkor a medált is kéne, mert szinte újból indult a játék. Az ötletek meg egész elfogadhatóak.
Like_a_sir__www.kepfeltoltes.hu_.gif

Felhasználó
11 éve
Ez mind jó, de viszont a klánba lépéshez ugyanúgy 500 kill kell majd?
Igen. Nem ez fogja a legnagyobb akadályt jelenteni, legalább beilleszkednek a mostani helyzethez a klánok, amíg öltök annyit.
Ha már a klánwaros cucc be lett vezetve(ami szvsz rohadtul felesleges) akkor a leírásba tegyetek az újaknak magyarázatot róluk.
Lesz persze, de majd később.

Felhasználó
11 éve
Utolsó szó jogán csak annyit szeretnék kérni, hogy a klánmoderátorok számára legyen egy áthelyezés gomb is, hogy egy-egy témába nem illő, de "értékes" hozzászólás az eredeti szerző neve (pl. Szabesz) alatt szerepelhessen arra alkalmas helyen.
A klánon belüli titulus megnevezését adhassa meg maga a klántag is.

Felhasználó
11 éve
A CW eredményeken kívül más klán "kitüntetések" nincsenek tervben? Ezzel célzok például arra, hogy "a klán szerepelt a heti top10-ben" stb egyébként a klán admini oldalában megjelenő üzenet, a klán oldalán való publikálása valamilyen formában (hogy a "köz" is megtekinthesse), vagy egyéb más, eféle elérhető dolgokra.
"There is only one way to become champion; never fucking lose."

Felhasználó
11 éve
Igen, írta niki, bár nem írtam vissza, de beszéltük. Azzal szerintem az lenne a baj, egy idő után már túl hosszú lenne a lista. Amire gondoltam még hogy úgy lenne kiírva, hogy a klán x-szer volt top10-ben. De előtte a többit csinálom meg, aztán meglátjuk ezt.

Felhasználó
11 éve
hál' Istennek hogy nem játszok már stickman warfare-t , tudtam hogy gyszer úgy is elrontják a játékot felesleges hülyeségekkel...
132519434313393027.gif

Moderátor
11 éve
Már megbocsáss, de a játék még mindig működik. Your argument is invalid.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
«12345...21»