«1...89101112...16» Új üzenet

Felhasználó
6 éve
mindenki mindenki haverja akart lenni

Szerintem klénit akkor sem szerette senki.. :/

Legutóbb szerkesztve tms_ által

They spun a web for me...

Adminisztrátor
6 éve
Akkor meg asszem nem is jatszott volt a forumon.

Felhasználó
6 éve
Na azt inkább ne is mond
azért mert értelmetlen **** voltál és kibannoltalak egy órára attól még nem kell sírni.

Multik mellett nyilván szólnak érvek, de szerintem több ellenérv van. Meg lehetne magyarázni mind2 oldalról csak felesleges

Adminisztrátor
6 éve
Na, ma kitalaltam egy vegleges megoldast a multikra. 2+1 kriterium van, amivel egy multi maradhat.

1, Nem aktiv 2017.04.01 ota.
2, Van legalabb 1000 havi kill honap vegen.
+1, Szamomra egyertelmuen bizonyitva lett, hogy egy barate/rokone, es azonos halozatrol megy.

Felhasználó
6 éve
És mikor kerülnek törlésre?

Adminisztrátor
6 éve
Minden honap vegen, ertelemszeruen. Szeptember vegetol.

Felhasználó
6 éve
És mi történik majd akkor, ha véletlenül belefutsz egy baklövésbe, és nem multit törölsz, hanem egy inaktív tagot? Esetleg olyan, aki hetente/havonta felnéz az oldalra/játékba?
QEFPCUtvAwMGVggYEgVQ
QE9ACUtvAwMAAlNPQgVQ
Stickman_Warfare_2012.12.14._13-56-22_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
getbanner.php?n=Zsolt35
Untitlsssed_1_copy.jpg

Adminisztrátor
6 éve
Van lista a multikrol, amit ki is linkeltem nemreg. Az kiirja az aktiv multikat, ehhez hasonlitom hozza a fent irt 2+1 kriteriumot.

Adminisztrátor
6 éve
A mai naptol kezdve lehet Napi Belepes-bonuszt gyujteni. Ha belepsz az oldal Attekintes reszere, es van napi 100 (vagy tobb) pontod, akkor megkapod az aznapi jutalmat. Ha 24 ora mulva megint megteszed, valami nagyobb jutalmat kapsz. 7 napi jutalom van, utana ujrakezdi. Ezek a jutalmak egyelore:
1. nap: A kovetkezo 10 perc amit jatekban toltesz Duplakill idoszak.
2. nap: Kis zsakbamacska.
3. nap: +20 perc Duplakill.
4. nap: Kozepes zsakbamacska.
5. nap: +20 perc Duplakill.
6. nap: +20 perc Duplakill ES Nagy zsakbamacska.
7. nap: +60 perc Duplakill ES Nagy zsakbamacska.

A + azt jelenti, hogy ha neked lenne 20 perc duplakilled, de 15 alatt megvan a 100 kill es kilepsz, a mararadek 5 perc nem veszik el, es a kovetkezo 20 perc bonusszal 25 perc lesz. Ha het vegere marad mondjuk 43 perced, az a kovetkezo hetre is atmegy, soha nem veszik el.

Namarmost, ahogy ezt irom csak annyira volt idom, hogy SZAMOLJA a belepest es a bonuszt, de NEM IRJA KI, es NEM HASZNALJA EL. Remelem meg ma estig ez is meglesz.

Szerk.: Elvileg mukodik, illetve ha mar arra nyulkaltam, kiosztottam azoknak a zsakbamacskakat, akik segitettek balanszolni a missziokat egyszer. Ha valakit kihagytam jelezze: (Music es suhanc 1-1 kozepes, Dzsedzsi 1 deluxe zsakbamacska).

Szerkszerk.: Mivel a mai a 0. nap a bonuszra, aki most belep azt beregisztralja a rendszer, de ha nem volt mar akkor 100 napi killje, akkor nem kap jutalmat ma.

Szerkszerkszerk: A zsakbamacskak mostmar ki vannak irva a profilon a szemelyes adatok alatt.

Legutóbb szerkesztve Banán által


Felhasználó
6 éve
Kérdesem lenne :) Csak ugy felmerult bennem most :D Nem csinaltok ilyen gyakorlo "szoba" szeruseget? :D hogy ha nincs fent senki akkor ilyen botokkal lehessen harcolni vagy gyakorolni :D mint a Cs-be :D Ha hulyeseg amit irtam akkor sry :) Szép napot :D
«1...89101112...16»