«1...56789...14» Új üzenet

Elit
10 éve
Jó, hát akkor az ötletem elvetve.

Felhasználó
10 éve
Kléni az miért van,hogy még nem volt November 30.-a és már be van irva a toplistába néhány ember?
Mondjuk tesztelés miatt? Eléggé feltűnő szerintem, hogy pont 600 pontom van.

Felhasználó
10 éve
A pontozasi rendszert tulajdonkeppen ugy tudnam elkepzelni, mint ahogy a fociban is megy. Gyozelem 3 pont, vereseg 0 vagy akar 1. Majd az igy kialakult azonos legmagasabb pontszamot osszegyujtok kozott vesszuk a "golkulonbseguket". A nem focibuziknak peldakent: van 3 darab jatekos aki mind a -tegyuk fel- 3 meccset megnyerte.
Kozuluk Dezsonek az eredmenyei: 10-2; 10-1; 10-4
Karcsinak: 10-4; 10-5; 10-8
Csabinak: 10-8; 10-8; 10-0

Dezso igy olt 30-at es meghalt 7-szer, mig Karcsi olt 30-at es meghalt 18-szor; Csabi meg olt 30-at es meghalt 16-szor. Igy a kulonbseget nezve (Dezso +23; Karcsi +12; Csabi; +14) lathatjuk, hogy Dezsoe a "legpozitivabb", igy o az abszolut gyoztes, mig Csabi a masodik, es Karcsi vegez a harmadik helyen.. :DD

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
10 éve
Szerintem 5 pontos aki viszi 3 pont aki veszít 1 pont és kész.
Nem kell ennyit baszakodni ezen:DD...ha nem tetszik az 5 pont nem 1v1ezel ha tetszik akkor igen:P

Moderátor
10 éve
Na, kiraktam a főoldalra meg az áttekintéshez a csíkot. Így remélem, többen fognak tudni róla. A toplista már megy. Speed elvileg fog készíteni egy új logót. De a kiírás szövege még mindig vacak... :D

Ha valakinek van jó ötlete az 1v1 verseny pontozására, az leírhatná. Nem biztos, hogy az alap 1-4 pontos rendszer jó lesz.

Ha igazán jó pontozási rendszert akarsz, akkor szerintem a legjobb az elo pontrendszer. Amennyiben ez nem igényel túl sok munkát, az egész 1v1 statisztikába is bele lehetne rakni, így tényleg reális helyezések lennének a toplistában.

Legutóbb szerkesztve Nixtheop által

[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
10 éve
Ha igazán jó pontozási rendszert akarsz, akkor szerintem a legjobb az elo pontrendszer. Amennyiben ez nem igényel túl sok munkát, az egész 1v1 statisztikába is bele lehetne rakni, így tényleg reális helyezések lennének a toplistában.
Ez nagyon jó ötlet!
Bár szerintem a kivitelezése nem lesz olyan egyszerű :/

Felhasználó
10 éve
Az elo rendszer biztos hogy nem egyszerű , mert ugye súlyozni kellene előre a korábbi 1v1 eredmények alapján a játékosokat, de mivel azok az eredmények mondhatni több esetben csalókák, hiszen nem versenyeredmények, hanem egymás közti játszadozások, így máris értelmetlen rangsort adna.

Szigorú vagyok, de igazságtalan!

Moderátor
10 éve
Nem kell súlyozni őket. Mindenki egyenlő elo pontszámmal indulna, onnan pedig mindenki a saját képessége alapján lenne beosztva. Az ötletet nem a mostani 1v1 statisztika teljes átkonvertálására mondtam, nem is kell hozzányúlni. Csupán lehetne egy másik toplista, ami ez alapján pontozna.

Legutóbb szerkesztve Nixtheop által

[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
10 éve
Újabb toplista nem lesz (nem is férne már be a statisztika oldalra). Az újat lehetne maximum átalakítani, de inkább csak a bajnokság pontozására próbáljunk meg kitalálni valami jobbat, mint az alap 4-1-es pontozás. :D Azért is gondoltam, hogy legyenek 5 pontos játszmák, mert akkor viszonylag több emberrel tudna mindenki játszani, és párat elveszthet. Nekem eddig az elért pont + meghalás tetszik.

Felhasználó
10 éve
Elnézést ha kérdezték már, de akkor minden fegyvervből 5 nyertes kerül ki?
«1...56789...14»