«1...7891011...14» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Kérdés : az 1v1 bajnokságokon az hogy van ? Hogy csak egyszer hívhat ok ki valakit aztán vége is vagy hogy nem értem !?

Felhasználó
10 éve
Annak semmi értelme nem lenne, ha egy darab 1v1.et játszanál. Beírod, hogy /1v1, kisorsol melléd valakit, lejátszod, jöhet a következő, amíg le nem telik a verseny 1 órás ideje.

Felhasználó
10 éve
Jah ! Köszi
Ty tx

Felhasználó
10 éve
http://stickman.hu/bajnoksag
Nincs kedve valakinek jobban megfogalmazni ezt a sok infót, mint ahogy nekem sikerült? :P

Ezzel kapcsolatban, küldtem egy levelet, ahol meg van a saját fogalmazásom. Ha tetszik kléni, rakd be.

Felhasználó
10 éve
Most akkor lesz verseny? Mert nincs Hector.
dw-gif-the-dead-weather-20340798-500-275.gif

Felhasználó
10 éve
Akkor mindenkinek a legjobb eredménye számit? Vagy mind a 3?:D
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

10 éve
A legjobb. (10karakter)
Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Felhasználó
10 éve
Ezzel kapcsolatban, küldtem egy levelet, ahol meg van a saját fogalmazásom. Ha tetszik kléni, rakd be.
Nem tudom áttenni az offba; ha ezt referenciaként nézem, inkább maradjon kléni "devember"e.

Felhasználó
10 éve
Nem tudom áttenni az offba; ha ezt referenciaként nézem, inkább maradjon kléni "devember"e.


Ezt most sértésnek vegyem, Mr. Puzsér?

Legutóbb szerkesztve által


Felhasználó
10 éve
Minden személyeskedést nélkülöző ténynek.
A "Puzsér" minősítés számára vagy számomra minősítés?
«1...7891011...14»