«1...678910...14» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Mindenből 5 nyertes lesz, közös, fegyverek, 1v1.

Felhasználó
10 éve
hol kell jelentkezni?
óó[img][/img]133917747794746598.gif [/img][img]URL=http://BannerBreak.com/][/img]133917687560026782.gif[/URL]
1344778645-szegeny-skrillex....gif

Felhasználó
10 éve
Tényleg ennyire nem észrevehető a kiírásban, hogy sehol nem kell jelentkezni? Azt megértem, hogy nem jó a fogalmazása, de azért eléggé jól láthatóan van beleírva.

Felhasználó
10 éve
Jol emlekszem, hogy az eddigi bajnoksagok mind egy oran at tartottak a mostani kettovel szemben?
Neha meg a 10 perc is sok ebbol, nemhogy 2 egesz oran at a kepernyore meredve verni a klaviaturat:)
Bar ismerve itt par embert...

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
10 éve
Ha a verseny időpontjában felmegyek játszani, de nem akarok a versenyeben részt venni, hogyan kell lejelentkezni?

Én nem lemásztam a fáról, hanem a szemetek lelöktek, ebből következik, hogy hosszú idő után pont akkor fogok késztetést érezni a játékra. :p

Moderátor
10 éve
Sehogy, nem hiszem, hogy véletlen megnyered a versenyt, ha meg igen akkor grat :D
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
10 éve
Na, ez a magyar valóság. :( Felmennék a magam kedvéért szórakozni; erre ti rögtön: jel elvtárs nm killt szerzett az imperializmus elleni killversenyben.
Ez a "véletlen megnyered" arról árulkodik, hogy ti már lezsíroztátok (mutyi) a bajnokságot. A legjobb én vagyok, csak szorult belém egy kis pedagógiai érzék és szociális érzés, hogy haggyam a gyengébb képességűeket kibontakozni; mindezt úgy írom le nektek, hogy szerénységnél már csak a pofám nagyobb.

Felhasználó
10 éve
Mindenki tudja, hogy egy kalap ürülék vagy, és 1 ölést se tudsz szerezni. A lázongás helyett inkább fogadd el a sorsod. :P

Felhasználó
10 éve
Nem kalap, hanem stráfkocsi. A kill és medál lenyúlás nem volt neked elég?

Felhasználó
10 éve
Mindenki tudja,hogy Jel két éve pihen erre a versenyre,hogy megnyerje.
«1...678910...14»