«1...34567...11»

Felhasználó
8 éve
Teljesen nyugodt vagyok, az ilyeneken mint te meg szityi, nem húzom fel magam. Nem éri meg.
Nem értem, hogy minek kell kavarni a szart..
Megértem teljesen, hogy van,aki szereti az embereket a hátuk mögött kibeszélni, bepofázni neki. Tipikus.
Csak azt nem értem, hogy ha valaki állást foglal egy "vitában", akkor minek kell belekötni?
Ő, csak meg akart egy másik személyt védeni.
De, ez már vétek és ő a köcsög emiatt.
Nem húztad fel magad, nem voltál ideges. Akkor lett volna ez az állításod igaz, ha nem káromkodtál volna, mint egy aluliskolázott autista és nem játszod el a Jónás Rómeó szindrómát.
Mit értél el vele? Semmit, ugye? Jöttél kevertél egy kör szart és kiverted rá.
Értem. Remek beállítottság.
Kérsz esetleg egy pohár baszdemagadpofánegylapáttal,amivasbólvant?

Legutóbb szerkesztve EternalCandy által.

Everyone has their own reasons to fight! Sometimes, you have to settle it yourself or there's no way forward!

Felhasználó
8 éve
üdv, mivel a főoldalon nem lehet: valaki jön játékba?? :D

Felhasználó
8 éve
üdv, mivel a főoldalon nem lehet: valaki jön játékba?? :D
Gyühetek' ^^
Everyone has their own reasons to fight! Sometimes, you have to settle it yourself or there's no way forward!

Felhasználó
8 éve
hagyjál már ki ebből, én csak állást foglaltam a vitában, kb úgy, ahogy kívülről látszik. ok lehet hogy ennek a vitának van előélete és tök hülyeséget írtam de akkor meg honnan tudjam mi volt előtte? szállj le rólam és rendezd szityivel
Épp ez az, ha nem tudod mi volt előtte akkor ne szólj bele.

Te kis kínai pláne ne szólj bele, de amúgy is nektek az a szájbakúrt nagy kibeszélés, hogy két szóban megemlítettem a gyereket?! Hát gratulálok, látszik az értelmi szintetek.

Felhasználó
8 éve
Épp ez az, ha nem tudod mi volt előtte akkor ne szólj bele.

Te kis kínai pláne ne szólj bele, de amúgy is nektek az a szájbakúrt nagy kibeszélés, hogy két szóban megemlítettem a gyereket?! Hát gratulálok, látszik az értelmi szintetek.

Kínai? Japán.
Értelem? Te pattogsz itt, menj szépen aludni még, vagy le a játszótérre éld ki a nemi vágyaidat a kis taknyosokon,majd gyere vissza, ha normális leszel.

Legutóbb szerkesztve EternalCandy által.

Everyone has their own reasons to fight! Sometimes, you have to settle it yourself or there's no way forward!

Felhasználó
8 éve
Ugyan ezt elmondhatnám neked.
Imádom a magad fajtát, aki csak úgy okoskodik osztja az észt, a gép mögött, emósan, depressziósan mert mindenki basztatja a ronda pofája miatt. Na ez vagy te.

Legutóbb szerkesztve Compton által.


Felhasználó
8 éve
Ugyan ezt elmondhatnám neked.
Imádom a magad fajtát, aki csak úgy okoskodik osztja az észt, a gép mögött, emósan, depressziósan mert mindenki basztatja a ronda pofája miatt. Na ez vagy te.
Ki depis? Te, mert hülyét csinálunk belőled?^^
Emo? És?^^
Fáj a lelkednek, hogy sajnos nem mindenki olyan csíra, mint te?^^

Legutóbb szerkesztve EternalCandy által.

Everyone has their own reasons to fight! Sometimes, you have to settle it yourself or there's no way forward!

Felhasználó
8 éve
Te takony, tiszteletlen kisfiú, akit nem neveltek meg a szülei.
Mi a faszomnak hiszed te magad? Azt hiszed, vagy valaki?
Na ne, ne nevettes. Attól, mert valaki nem kapja tizenhárom évesen anyucitól a cigarettát, és egy kortyot apuci söréből, neked kurvára nem kéne elítélned, hogy mi a stílusa, mint ha te szebb, és jobb ember lennél. Buta vagy mint a föld, még a kínait sem tudod megkülönböztetni a japántól, egy beképzelt tájparaszt vagy.
Ez lennél Te, Szalai Bence urasága. Akkor most fel tenném a kérdést: Hogy mersz te ilyen hangnemben beszélni a többiekkel, kik idősebbek nálad, leszólni őket, miközben semmit sem tudsz róluk?

Ja, még ha nem láttad volna:
bence1_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
8 éve
Jézus.
Ifjú alkesz gyermek...Mostmár értem.
Attól valaki nagyobb "ember" lesz, ha piál?
Éértem.
De,most így elnézve az arcát, meg a dagadt pofikáját, mindent értek..

Legutóbb szerkesztve EternalCandy által.

Everyone has their own reasons to fight! Sometimes, you have to settle it yourself or there's no way forward!

Felhasználó
8 éve
Szegény gyerek így is szét lesz esve lelkileg...˘˘ Ne bántsuk.
Végén,hasonló ember lesz, mint te régen. Csak ő ok nélkül és persze csak kéccázat fog tarhálni, hogy legyen sörre, amit apuci megiszik és meghagyja neki a habot. ^^
Majd bemegy a kocsmába és megvereti magát 4-5 más etnikumú emberkével.
Everyone has their own reasons to fight! Sometimes, you have to settle it yourself or there's no way forward!
«1...34567...11»