«1...2425262728...127»

Felhasználó
10 éve
Te most magaddal beszélsz vagy pedig ... :)

Felhasználó
10 éve
Nem, csak itt írt valaki... De ezt elmondanám.

Felhasználó
10 éve
A humor és a kérdés topicot lezártam, mert a Mester írt oda utoljára és bugos és olyan jól mutat, hogy ő írt oda.

Felhasználó
10 éve
ez miért off? :D

Felhasználó
10 éve
Mert hova írjam? :D

Felhasználó
10 éve
új topic: közlendő :P :DD

Felhasználó
10 éve
Oké, nyisd meg :D

Felhasználó
10 éve
Visszatértem!

Ott tartottunk, hogy az emberiséget bezártuk a börtönbe, de kiszöktek, és elmentek egy Uranus nevezetű bolygóra, ahol az Elbergi lényeket legyilkolták, és a bolygót elfoglalták. Eddig ki küldtünk 10 beépített kémet, de egyből legyilkolták őket. Nem tudom miért, de biztos, hogy terveznek valamit. Az emberek nem tudták, hogy kémek ,de mégis megölték!!! Ezért én - A Univerzum Kormány - kiadom a parancsot, az összes Univerzumban élő lénynek, és a Reptoidoknak, akikre nagyon számíthatunk, hogy menjen a bolygóra, és harcoljon!!

Felhasználó
10 éve
Azóta elköltöztem az Íriszre és ott sokkal szebb az élet :)) Az Írisz Aturman tartományban élek.

Felhasználó
10 éve
Azóta elköltöztem az Íriszre és ott sokkal szebb az élet :)) Az Írisz Aturman tartományban élek.

De most van egy küldetésed, elpusztítani az emberiséget.!! ( Írisz tényleg szép hely. És az ott lakók is kedvesek. Épp most járt ott 100.000 kémem, hogy át vizsgálják Íriszt. :))

Amúgy még a küldetéssel kapcsolatban: Vigyázz, mert Uranus bolygó veszélyes. A földön sok tüske van, + méreg tüskék is vannak a szigeten. És!! Vigyázz az emberekkel, altató, és mérgező gázt használnak.
Ha baj van, küldök segítséget!

Legutóbb szerkesztve által.

«1...2425262728...127»