«1...1718192021...92»

Felhasználó
12 éve
Látva a jelentkezöket,2 ultimátumot változtatnák meg 1, 14 év fölött lehessen jelentkezni mivel az alatt az emberek fogyatékosak és 10k alatt ne nagyon jelentkezzenek lehetöleg....
Javaslatrol várom a véleményeket.

Adminisztrátor
12 éve
Idézet:
-Nem döntő fontosságú, de 20k körüli, vagy afeletti killjeid legyenek.
-Rendelkezz legalább 8 általánossal.

Mar benne van a tgffeltelelekben. :D

Legutóbb szerkesztve Banán által.


Felhasználó
12 éve
Szeretnék jelentkezni! aktív vagyok minden nap!olvasom a fórumot stb.
köszi szia!

Felhasználó
12 éve
Boldi, köszönjük szépen, hogy benéztél ide.
Ugyanilyen lendülettel nézz is ki.
:/
Te ezt biztos komolyan gondoltad? :D

Amúgy hogy vagytok mostanában? :)

Fosul. :P

Felhasználó
12 éve
Biztosan 16 vagy?
Nem elírás? Mert az írásod.........tragikus.

Felhasználó
12 éve
hát igen sosem voltam jó helyes író azt elismerem de igen hamisítatlanul 16 éves vagyok 9/a osztályos tanuló egy vegyészeket képző szakközépiskolában

Felhasználó
12 éve
Nem-nem.
Haver. Abszolút, nem hogy írásjelet, de még mondatokat sem használsz, csak idelöksz egy megformálatlan betűhalmazt amit ha összeolvasok, valami különös módon értelmes szavakat kapok. Hihetetlen.
Sajna, de mindkét jelentkezés elutasítva.

Felhasználó
12 éve
most komolyan egy nyomás alatt lévő tragikus helyes írású levél miatt nem vesztek fel, eddig is tudtam hogy nem jó a helyes írásom de hogy ebből még bajom is lehet .... el fogok menni egy magyartanárhoz :)

Felhasználó
12 éve
Cs Jelentkezni szeretnék létszi!
Hó.Le

Felhasználó
12 éve
most komolyan egy nyomás alatt lévő tragikus helyes írású levél miatt nem vesztek fel, eddig is tudtam hogy nem jó a helyes írásom de hogy ebből még bajom is lehet .... el fogok menni egy magyartanárhoz :)

Nem. Az csak egy indok amiért nem. Van még.
De ilyet még nem láttam. Te mondatokat nem használsz ember. Ilyet még nem láttam.
«1...1718192021...92»