«1...124125126127128»

Moderátor
6 éve
hát én nemtudom mi, nekem a sajátom van meg csak
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Elit
6 éve
Nagy nobok vagytok
jól elpicsáztak
yc3T2cJ.png

Felhasználó
6 éve
ayyy lmao
They spun a web for me...

Adminisztrátor
6 éve
Tekintve, hogy csak egy suketnema felvak srac ment fel, szerintem a PRO jol teljesitett.

Felhasználó
6 éve
Kedves leendő jelentkezők!

Bár én nem vagyok tagja a klánnak, mégis segíteni szeretnék rajtatok!
Mint azt látjátok, a jelentkezési feltételek között szerepel egy bizonyos:
,,Képes igazolás Badics Alextől, hogy van macskád" pont.

Szerintem sokatok emiatt a pont miatt meg sem meri próbálni az ide való jelentkezést, mert tudjátok a lehetetlent kérik... :(

DE MEGVAN A MEGOLDÁS!Éveken át tartó hosszas munka után, kifejlesztettem egy technikát, amivel könnyedén ki tudjátok játszani eme pontot!

Íme:
19505d7b7ffa748b6ff3a04237774f5e.jpg

100%-osan működik!!!!











(Kudarc esetén cégünk felelősséget nem vállal.)

Legutóbb szerkesztve tms_ által.

They spun a web for me...

Adminisztrátor
6 éve
even though i fully appreciate community additions and such but what the actual fuck

Szerk.: mert annyira meghokkentett, hogy jobb hozzaszolast irni sem tudtam, igy megorokitettem a szerveren http://stickman.hu/junk/macskalex.jpg

Legutóbb szerkesztve Banán által.


Felhasználó
6 éve
Tekintve, hogy csak egy suketnema felvak srac ment fel, szerintem a PRO jol teljesitett.

...
...
...

Szerintem meg kellene egy visszavágó.

Szerk, csak Zodiak kedvéért:

Szóóóval... A minap azon gondolkodtam, hogy a 2 hete aratott győzelmünk valahogy nem éppen mondható ,,hatalmasnak". (tekintve, hogy 5v4 helyett inkább 5v2 harc volt..) Namármost: Mit szólnátok egy visszavágóhoz? Természetesen ez csak akkor lenne jó, hogyha a (-PRO-) ezt olyan komolyan venné, mint mi tesszük, és minimum 5/4 emberes sereggel meg tudna jelenni, akik persze komolyan nyerni is szeretnének (tekintve, hogy 2x egymás után elég cink kikapni.) Tudom, hogy nehéz megszervezni, de tekintve, hogy még csak Augusztus eleje van, gondoltam hátha (és most lenne esélyük azoknak is eljönni, akik ezelőtt nem voltak).

Legutóbb szerkesztve tms_ által.

They spun a web for me...

Adminisztrátor
6 éve
Csak majd ugy hogy en is raerjek. Pl holnap mert ma reszeg leszek.

Felhasználó
6 éve
Jövő hét szombat/vasárnap esetleg?

Bani te mindig részeg és meleg vagy, ha meg nem, akkor pedig hatalmas múltú klánokat törölsz ki! :@

Legutóbb szerkesztve Aphrodi által.

They spun a web for me...

Felhasználó
6 éve
Hol van az még?:DD
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017
«1...124125126127128»