«1...1314151617...28»

Felhasználó
11 éve
Yep. igen. da. ja.
3415044.png

Felhasználó
11 éve
Köszönöm a felvételt!!! :D

Felhasználó
11 éve
HuanghO igen

lemon: ezzel kicsit elkéstél :DD

Legutóbb szerkesztve the_void által.

-FP-.png

Felhasználó
11 éve
Tagfelvétel megnyitva, még KÉT tag erejéig, és utána ha rajtam múlik, nem lesz.
1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png

Felhasználó
11 éve
Szerintem most se kéne.. Sokan leszünk.
EDIT: Bár te tudod.

Legutóbb szerkesztve Skyline által.


Felhasználó
11 éve
Szerintem most se kéne.. Sokan leszünk.
EDIT: Bár te tudod.
Nézd meg ebből mennyi inaktív. :)
1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png

Felhasználó
11 éve
Erre mit mondjak? Igazad van. De abból a sok inaktívból, sokan régiek.:)

Felhasználó
11 éve
Sziasztok -FirePower- tagok!
Ma úgy döntöttem jelentkezek hozzátok, mert egy rossz taggal (Bart) nem leszek egy klánba, mert 2nap alatt 2tagot küldött el.
Magamról:
K.Dávid-nak hívnak (lehet rövidíteni is, de ha kell leírom az egészet) 14éves vagyok.Németországba élek, de most jelenleg itthon vagyok Magyarországon, Január végéig, utána megyek vissza.Magántanuló vagyok, vizsgázni fogok Január közepén.Szeretek számítógépezni, van PlayStation3-am is amivel egyaránt szoktam játszani és haverokkal is szeretek lenni.A zene az életem, nagyon szeretek zenét hallgatni.Remélem magamról ennyi elég.

Játékról:
Kezdem is azzal hogy aktív vagyok nagyon a játékba.De amikor visszamegyek NémetOrszágba, akkor nem tudok annyira aktív lenni, mert 60 emberből 30-at nemlátok ez nem tudom miért van. 4-5 hónapja regisztráltam, de volt egy régi accom amivel nem játszottam csak oldalon voltam aktív (rbbence0_voltam) ami rbbence0 volt de feltörték, és nevet változtattak, egyébként azon volt 15000kill, ja, és osztálytársamé volt tőle kaptam.Fegyverek:Fegyver toplista nullázása előtt mp5-el voltam toppon, most noobal,mpg-vel,m4a1-el vagyok a top10-be.Most 9.vagyok össztoplistán.Klánok:-KK- 1 hónapot voltam de 1 nap alatt 6an léptek inaktív maradt,-ELIT- ott még jó is volt de counterstrikkal rosszba lettünk ott is 1 hónapot voltam,-H- leginkább Bart miatt léptem ki és megláttam hogy -FP-be tgf van, és jöttem is.
Naggyából ennyi.
Sok szerencsét és további sok sikert a klánnak!:)
Skype:vinike13

Részemről: counterstrike, bart miatt is igen. :D

Legutóbb szerkesztve Kolta által.

1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png

Felhasználó
11 éve
IGEN.
(10 kari)

Felhasználó
11 éve
úristeen úristeen köszönöm köszönöm :$ ♥
«1...1314151617...28»