|
Felhasználó
|
![]() [20:33:36] Gyozo15: Hülye vagyok mint a segg :$
|
|
Felhasználó
|
![]() Aki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! ![]() |
|
Felhasználó
|
Fellenditem az üzletet
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ezt powernek küldöm xd: ![]() ![]() [20:33:36] Gyozo15: Hülye vagyok mint a segg :$
|
|
Felhasználó
|
|
|
Felhasználó
|
Aki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! ![]() |
|
Felhasználó
|
[20:33:36] Gyozo15: Hülye vagyok mint a segg :$
|
|
Felhasználó
|
Keresd a hibát!
http://szemnek-blog.com/wp-content/uploads/2012/12/K%C3%A9perny%C5%91fot%C3%B3-2012-12-09-22.38.21.png Angel of God
2v2 Bajnokság 2017 |
|
Felhasználó
|
Jólvan swat, megjegyeztem.Majd küldöm a képet.xd
|
|
Felhasználó
|
![]() EZ CUNI xd [20:33:36] Gyozo15: Hülye vagyok mint a segg :$
|
|
Felhasználó
|
![]() Ez vagy te cuni1 xd [20:33:36] Gyozo15: Hülye vagyok mint a segg :$
|
Idézet










csak eszedbe juttattam meg kicsit meghajtottalak xd
