«1...7475767778...151»

Felhasználó
10 éve
A kis buzi ><

Felhasználó
10 éve
ohxddddddd

Felhasználó
10 éve
Anti,te nagy kocka vagy amúgy :p
Nyomd a sticket is ;)
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
10 éve
hasi magyarázd már el hogy mi a faszom az hogy reggel 9-10 kor már 1000killetek van bazdmeg..
Csak mielött még isteniteni fogjátok hasagot az nem azért van mert annyira kocka hanem mert bugos az oldal.Nekem is már mióta 400 valamennyi a napim meg 615 a hetim...Érdekes az előző hèten heti 890-et öltem,mégis 450 volt :P Szóval ennyit erről :)
D0Orbry.png

Felhasználó
10 éve
Ha valaki kocka akk mimdenki nyal neked meg isteniti a másikat de csak azért mert sok killje van ès ezért "felnéznek" rá.Pedig rohadtul nem nagy szám.Ha valaki kocka akkor valószínű egyesei vannak mindenből.Tipikus függőség amiről nehéz leszoktatni a mai fiatalokat.Azért van több 1000 csöves magyarországon.Abból a hàromnegyede igenis tehet róla..Mert gondolom gyerek korában leszarta az iskolát,aszthitte h majd megnyeri az ötös lottót és megvan oldva az élete.Márpedig nem.Ott jönnek azzal a stickesek h nekem hozzájuk képest mennyi killem vsn.Majd kiváncsi lennék h 8.-ba milyen jegyük lesz,olyan mint nekem(4-es 5-ös),vagy 3-4 tantárgyból bukásra fognak állni.És utána majd siránkozhatnah hogy miért nrm tanultak.Pedig a gyerekeknek semmi más dolga nincs mint tanulni.Az legyen az 1x.De sajnos a gyerekek 85% le**arják az iskolát...Szóval erről ennyit ::)

Legutóbb szerkesztve Chuckie által.

D0Orbry.png

Felhasználó
10 éve
Nincs mit de csak h tudd nem csak a stickman létezik a világon és ezzel nem a kokaságra céloztam hanem hogy a mai gyerekek nem akarnak tanulni
...

De persze azért mert csak az ilyen internetes jàtékok érdeklik...Szóval kockák ::) mint a stickmanben(fradin kivül mert ő felnőtt) minden top10-es szerintem 1-es 2-es tanuló ;)

Legutóbb szerkesztve Chuckie által.

D0Orbry.png

Felhasználó
10 éve
Khm.Fizika és a töri a kedvencem :P
D0Orbry.png

Felhasználó
10 éve
Zuzu senki se kérdezte a véleményed... Hasit soha az életbe nem fogjuk isteníteni (már bocs hasi ;D ) úgyhogy felesleges ide írnodx

Legutóbb szerkesztve Cash_made_me által.

Veteran player since 2010.

Felhasználó
10 éve
Zuzu esküszöm egy balfasz vagy.Az emberek túlnyomó része önhibáján kivül keveredett szegénységbe.Most a műszaki egyetemen végzett fiatal embereknek sincs mind munkája nem csak a Józsikáknak.
Az meg a másik, hogy 8.ban kitörölheted a seggedet az 5-öseiddel


jel:Én hasit igenis istenitem

Legutóbb szerkesztve szabi11 által.

KAAAAAAABOOOOOOOOHHHMMMMMMMM
Mért van itt ez az ablak :O
Ilyet én még életemben nem láttam

完全并永久免费。完全并永久免费。

Felhasználó
10 éve
Az a te bajod ha istenited.Am Nézz több híradót :D
D0Orbry.png
«1...7475767778...151»