«1...678910»

Felhasználó
11 éve
Counter meg egy kis low

Felhasználó
11 éve
richard jó hogy itt volt a haverod ? :P
1107652018n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Az erős lélek, ha nagy cél van előtte, megacélosítja a gyönge testet

Felhasználó
11 éve
Countert, ha ismernétek már megszokhattátok volna ezt tőle. Vikoo, minden elismerésem, evvel a hozzászólásoddal jól kivesézted a humor témát.... SE! Valahogy nem tudtál vicces lenni a szememben. Legalább normálisan írnád le.
Like_a_sir__www.kepfeltoltes.hu_.gif

Felhasználó
11 éve
:DNa nyugi legyen a klánon belül

Felhasználó
11 éve
Lol. De, hát akkor is. Nehogy már ő szóljon be, amikor egy épkézláb mondatot nem tud megfogalmazni.
Like_a_sir__www.kepfeltoltes.hu_.gif

Felhasználó
11 éve
hello kedves dream_team bartha arnold vagyok 13 éves kisfüzesen lakom ki falu heves megyében lakosság száma 75 fő szóval nem nagy szám de jó csendes hej.


azért szeretnék csatlakozni ebbe a klánba mert mert szerintem egy jó közösség és tudom hogy nem igazán elég a killem de sokat aktívkodom napi 100 kill MINIMUM!!! heti 500-1000 ig vagy afölött ahogy sikerül.


a játékon 8-9 hónapja kezdtem előző nevem arcsy volt mint tudjátok nevet váltotttam ezért 5000 kill minusz de most fel fogom hozni. ebből a klánból sok barátom "ha lehet úgy nevezni" van.


G00GLE

RELATYVITY

GM PEPSI
és még sorolhatnám


szóval kérlek a killemel ellentétben próbáljatok meg felvenni.

köszönettel arnold99 (arcsy) :)
Mi ez a hányás? Majd akkor jelentkezz újra szerintem, ha tudsz rendesen, értelmesen írni, illetve fogalmazni. Ha nem tudsz megtanulni írni, akkor legalább az egyik rokonodat kérd meg, hogy segítsen. Csak, hogy meggyőződjünk róla, hogy van normális élőlény a családodban. Na meg ha elég killed lesz. Addig személy szerint elutasítom.
anyád büdös picsája
By:arcsy

Felhasználó
11 éve
Lol. Szagolhatod. Akkor is igénytelen amit írtál..
Like_a_sir__www.kepfeltoltes.hu_.gif
«1...678910»