«1...2324252627...72»

Felhasználó
10 éve
Szerintem jól tetted :DDD mondjuk mi bolyhiékkal soha nem hittük el, hogy tényleg lány vagy ;D

Felhasználó
10 éve
Amugy Mokuci, szerencse hogy levagattad a hajad, mert igy utloag a regi kinezeteddel asszocialni, hogy te klenivel akartal hancurozni egy agyban WoN talin, nem a legkellemesebb erzes. :dddd
#melegfelWoNulás

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által.

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Elit
10 éve
Amugy Mokuci, szerencse hogy levagattad a hajad
Ha már a régi hajnál tartunk akkor remélem már te is megszabadultál tőle, mert az is elég buzis volt. XD
Szerintem jó kis szopatás volt tőle. :D Meg még mindig jobb, mint hogyha egy 50 éves pedofil állat játszotta volna el ugyanezt, csak komolyan gondolva...
Szerintem jól tetted :DDD mondjuk mi bolyhiékkal soha nem hittük el, hogy tényleg lány vagy ;D
Ilyen egy normális felfogás. :D

Legutóbb szerkesztve Black által.

"Ezek az emberi lények csak akkor figyelnek rád, ha elkezdtél éni vagy ha már meghaltál"

Felhasználó
10 éve
Ha már a régi hajnál tartunk akkor remélem már te is megszabadultál tőle, mert az is elég buzis volt. XD

Jah, mar a divatcsicska fent hosszu, korbe rovid hajnak hodolok en is :DDD

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által.

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Elit
10 éve
Az a baj, hogy most saját magadat égetted be. :D
"Ezek az emberi lények csak akkor figyelnek rád, ha elkezdtél éni vagy ha már meghaltál"

Felhasználó
10 éve
Nem, nem tagadom, divatcsicska vagyok. :P Engem mar nem tud felbaszni, ha annak hivnak, hallottam mar eleget.

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által.

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Elit
10 éve
Nem feltétlen erre értettem, de mindegy.
"Ezek az emberi lények csak akkor figyelnek rád, ha elkezdtél éni vagy ha már meghaltál"

Felhasználó
10 éve
A multadrol ne akarj velem vitat nyitni, tokos csajszi. Tudod, hogy annak sosem lenne vege. :ddd Mint szemely, birtalak - fuggetlenul a nemedtol. Nyilvan az en humorommal van a baj, de amit muveltel, azt inkabb gusztustalannak tartom, mintsem viccesnek. Igen, bevallom, eloszor en is benyaltam, de aztan fordult a kocka, es en voltam az egyetlen aki napokon at zaklatott, hogy valljad mar be, mikozben joparan tovabbra is még vigan verték rad. Viszont egy dolgot tovabbra sem sikerult megfejtenem: Miert regisztraltal ugyanazokkal a fake kepekkel es Kovacs Nikolett neven arra a bizonyos tarskeresore (majd ahogy lebuktattalak ott, torolted a picsaba)? :DDDD Csak volt valami elvontabb celod is ezzel az egesszel.

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által.

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
10 éve
Az volt a célja, hogy a cakko és karex féle netbuzi köcsögöket beszopassa, és azért valljuk be, ez túljól sikerült ;D

Felhasználó
10 éve
Szamomra meg mindig dicseretre meltobb a kitartasa, mint maga az otlet :)
Btw, a face profilod ref. linkje meg mindig Szamado Klaudia :DD
Azon amugy besirtam, mikor a suliban valami cigany csaj kezebe nyomta a "cakko <3" feliratu papirt, mint bizonyitek, es lefotozta :DDDDDD A fogyatekos is eszrevette volna, h a ket szemely teljesen mas :D

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által.

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.
«1...2324252627...72»