«1...2223242526...72»

Elit
10 éve
500.-

Felhasználó
10 éve
Akkor te aligha ismered Zyzut.
Ja sorry :/
D0Orbry.png

Elit
10 éve
Zyzut miután beszopattam Niki ként eltűnt. :D
"Ezek az emberi lények csak akkor figyelnek rád, ha elkezdtél éni vagy ha már meghaltál"

Felhasználó
10 éve
mint cakko kb

Elit
10 éve
Ja. Volt, hogy cakko féltékenykedett rá. :D
"Ezek az emberi lények csak akkor figyelnek rád, ha elkezdtél éni vagy ha már meghaltál"

Elit
10 éve
Mik derülnek itt ki. :D

Moderátor
10 éve
Szerintem jó kis szopatás volt tőle. :D Meg még mindig jobb, mint hogyha egy 50 éves pedofil állat játszotta volna el ugyanezt, csak komolyan gondolva...
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
10 éve
Szerintem jól tette, hogy beszopatta cakkot, az ilyen nolife kockák meg is érdemlik ezt

Elit
10 éve
De ez azt is bizonyítja, hogy Mókuskában van egy kis buzi hajlam is.
Nagyon tévedsz. Eleinte annyit se írtam vissza a kanoknak, hogy "puszi". Aztán azért, hogy hiteles maradjak elég sok mindent be kellett vállalnom érte. Egyébként kurvára nem egy happy dolog volt, mivel nagyon sok mindenre oda kellett figyelnem mellesleg állandóan jelen volt a lebukás veszélye is. De persze néha azért jól szórakoztam. Ja, és azt is hozzá tenném, hogy én sosem csábítgattam senkit. Akik belém szerettek azok csak azt nézték, hogy hú ez egy jó csaj be kéne próbálkozni nála, ha már élőbe nem megy. Akik meg belém szerettek azokat meg kihasználtam, tehát az előnyömre dolgoztam állandóan. :D

Legutóbb szerkesztve Black által.

"Ezek az emberi lények csak akkor figyelnek rád, ha elkezdtél éni vagy ha már meghaltál"

Elit
10 éve
Engem csak az érdekel, hogy van tengerimalacod?;D
Van. :D
Ezért mondtam, hogy geciség. Az meg, hogy milyen könnyen beszélsz róla és milyen büszkén, már egyenesen gyomorforgató. Megérdemelnéd, hogy Sapi jól kitágítson.
Ne szenteskedj! Büszkén, mivel a társaság 98%-a dicsér érte. Nem neten kell ismerkedni és nem esik senki ilyen hibába. Ennyi a titok. De nincs kedvem veled erről veszekedni. :P
"Ezek az emberi lények csak akkor figyelnek rád, ha elkezdtél éni vagy ha már meghaltál"
«1...2223242526...72»