«1...678910»

Felhasználó
11 éve
Jöhetsz :D ( én külön kértem :D)

Felhasználó
11 éve
viszavennétek pls csak meguntam a játékot és azért nem jöttem fel cde most online vok sokszor

Felhasználó
11 éve
ternészetesen :) de nem engedi nem tudom rég ját szottam én is de a beállítások funkciónál üdködj vmit :D

Felhasználó
11 éve
sziasztok balintokiller multija vok pontosabban balinto és szeretnék belépni

Felhasználó
10 éve
Üdv =NS=!

Szeretnék jelentkezni mert egy jó közösségre vágyok.Nagyon jól játszok.Eddig kerestem a megfelelő klánt, de nem jártam sikerrel.Remélem köztetek megtalálom az igazi önmagam.
A játékban legtöbbször MPG-vel vagyok mert az a kedvenc fegyverem.MP5-el is sokat szoktam lenni mert az a másik kedvencem.Aktív vagyok, igaz nincs sok killem de aktív vagyok...
Sok barátom van, remélem ha bevesztek a klánba ti is a barátaim lesztek.Law-al is elég sokszor szoktam lenni mert az is az egyik kedvenc fegyverem.A Stickman-t 3 éve ismertem meg az egyik barátom által.Volt 1 év kihagyásom de most újra aktív vagyok.Volt klánjaim: Marlboro, THE_HUNTERS, Star_of_Shot, -ELIT-Comando-Klán.Tudom elég sok klánom volt 1 hónap alatt de remélem nembaj.Csak kerestem a megfelelő klánt.Nem szoktam káromkodni inkább csak barátkozok a játékban.Elég sok lány barátom is van.Legjobb barátom: Rammstein

Magamról:

Nagy Dominik vagyok, 13 éves Pásztón élek.2 éve gitározok elég jól megy.Szabadidőmben sokat szoktam sportolni.Elég sokat gépezek de nem vagyok függő.Napi 3-4 órát szoktam gépezni a kutyámmal sokat szoktam játszani.Az egyik kedvenc sportom a foci.A kézilabdát is szeretem abból is jó vagyok akárcsak fociból.Kedvenc foci csapatom a Barcelona.Van kettő tesóm, az egyik 14 éves, a másik 16.


Remélem felvesztek.Sziasztok!

Legutóbb szerkesztve Domi05 által.

..

Felhasználó
10 éve
Gyere csak :D

Felhasználó
10 éve
1800 fölött van a killem és szeretnék jelentkezni

Felhasználó
10 éve
gyere csak :D

Felhasználó
10 éve
wwwwwwwwwwwwww ez jó jelentekezés? :P
osszátok az igét testvéreim!! :D :D

Felhasználó
10 éve
tudom, nem ide kell írni de 22-től újra aktív leszek!!
▲▼
«1...678910»