«12»

Felhasználó
10 éve
Én is nagyon! ^^
getbanner.php?n=gyilkoska202
special_banner.php?gyilkoska202&Klan:%20-*MG*-%20Magyar Garda%20&5818%20kill&Helyezes:435.

en-1-combined-r.png

Felhasználó
10 éve
az idei képkereső versenyek amiket való szinüleg meg is csinálok
akkor sorba
1. Augusztus 20.-ai ünnepség alkalmából lesz majd egy tűzijáték kereső verseny
2.való szinűleg szeptembere lesz majd készen a paranoia 1 teljes verzió modom és ebből az alaklomból lesz majd
3. decemberben lesz a klán 2 éves szülinapja miatt
4. szintén decemberben a december 31.e újévi bulik végett.
én ennyit terveztem 2013.-ra
de ha bárkinek van esetleg ötlete hogy miért lehet még azt irja meg a klán ötletek részbe.

Felhasználó
10 éve
Én nekem oké!Ja amúgy még anyit hogy agusztus 20-án nekünk betyár napok is...
getbanner.php?n=gyilkoska202
special_banner.php?gyilkoska202&Klan:%20-*MG*-%20Magyar Garda%20&5818%20kill&Helyezes:435.

en-1-combined-r.png

Felhasználó
10 éve
ez a téli képkereső verseny volt

hát elég kevesen találtak meg mimimum 2 képet
összesen 5 képtett tetem ki 1-et mindenki azonnal észre vehette ha felnézet a klán óldara de senki nem jött rá hogy rá kell katintani pedig mindenki kapott üzenetet hogy miről szol ez a téli kép kereső verseny

itt az első kép
katincsatok a képre

Holnaputan_kritika_03_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

a többi kép már a klán fórumon van
2. kép a minden ami a magyar gárda klánfórum részen volt

ho01_origi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

3.kép a klán fórum ->szép pillanatok 2. oldala

1286962690let_lt_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


4. kép a klán fórum 3 szavas mese 12.oldalán

havas_vonat2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

5. kép a klán fórum csevegő szoba 3.oldala

25_14724_319593_0678517ad39a35c5eae319944a696da3_a47333_301_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

egy kis statisztika hogy ki menyit talált meg hát elég kevéskes
-------------------------------------------------------------------------------------------
heizerbarni 1 képet találta meg amiért -3 pontot kapót
--------------------------------------------------------------------------------------------
Annacica 4 képet talált meg amiért -17 pontot kapót
--------------------------------------------------------------------------------------------
a többi 15 játékos nevét nem irnám ki mert ők 1 képet sem találtak meg
---------------------------------------------------------------------------------------------
én (viktor) én csináltam az egész kis kép kereső versenyt igy én ebben nem vettem rész
ha valaki az összes képet megtalálta volna akkor összesen -22 pontot kapott volna

Felhasználó
10 éve
a augusztus 20.-ai képkereső verseny.

katt a képre.
tuzijatek1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
klán oldal


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
aug202_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
klán fórum medálok.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20090821redbullai_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
klán fórum->csevegő szoba->43.oldal



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
veres4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
klán fórum->modellek modok ötletek->6.oldal


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2732798_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
klán fórum->cw->7.oldal



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16280_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
klán fórum->klán ötletek 1. óldal



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
szent_istvan_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
klán forum->3 szavs messe->22.oldal



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
00211-szerencsen-a-szent-korona_1281450533_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
klán forum->szavazás->4.oldal



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------



a statisztika később.

Legutóbb szerkesztve viktor által.

«12»