«12345...12»

Felhasználó
11 éve
Ha egy másik klán kihiv minket vagy mi mást akkor ezen a fórum-ón lesz megbeszélve hogy az adott klánnal a pálya mely részén és milyen fegyver-er lesz a harc.Na meg persze hogy melyik klán lesz gun illetve tech.


VIP_the_Clan VS -MagyarGárda-
------------------------------------------------------------------------------
időpont: amit irtam,ha esetleg valakinek nem jó akkor ide le lehet irni egy másik időpontot.
helyszin: én atlantis-ra gondoltam.DE persze lehet más is
gun Ha megfelel nettek akkor a VIP_the_Clan klán lesz gun.
tech Ha a előzőt elfogadjátok akkor értelem szerűen mi -MagyarGárda-klán lesz tech.
tiltott gun fegyok: Alku ha ti nem használtok m82-öt akkor misem fogunk quadro-dot ezen kivül bármit lehet
tiltott tech fegyverek ugyanaz mint az előző ha nincs quadro akkor nincs m82-se.
Ha a cw kezdésig senki nem ir esetleges változtatást akkor marad ez
összesitett: időpont ugyanaz,helyszin atlantis,mi (-MG- klán) kezd tech-ben,tiltott fegyverek quadro,m82,realmozás nincs.

Legutóbb szerkesztve viktor által.


Felhasználó
11 éve
oky
getbanner.php?n=andre

Felhasználó
11 éve
én jelentkeznék erre a cw-re ha lehet:)
Gyertek Tanki Online-ra INGYENES itt egy link:KATT A KÉPRE 184496540.jpg
banner.jpg?ip=193.138.125.89:25585&port=SkullMC&lang=en

stickman__zen_fal_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
11 éve
lehet mert a másik klán VIP_the_Clan nem jött el a megbeszélt időre és helyre

Felhasználó
11 éve
Stickman_Lovagrend VS -MagyarGárda-
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
időpont változatlan ugyanúgy a realm is.
Én arra gondoltam hogy hogy a pályán kijelölnénk a 2 klának egy "klán" épületet és azt kéne védeniük (pl:-MG-klán->delta complesum).
Ha az megfelel akkor mi kezdünk gun-ban ti tech-ben,de lehet forditva is.
tiltott fegyverek:mivel én épület védős és foglalosra gondoltam igy a m82 lenne kitiltva illetve a quadro mivel ezekkel lehet könnyedén cemperni.
gun-tech->tech-gun akkor lenne csapat csere ha egy ellenséges épületet (pl delta baste) elfoglanánk és azt még 5 percig tudnánk védeni ugyanúgy a "klán" épületet
pl: a-MG- kláné a maya és a másik kláné a delta baste mi -MG- klánosok elfoglalnánk a delta bastet és azt 5 percig tudnánk védeni gunban és eközben még a mayát is.Ha a 5 percig nem tudja a másik klán a ö klán épületét vissza foglalni illetve a támadó klánépületét esetünkben a maya-t akkor azt a kört mi nyertünk és csap csere.Illetve épület csere is.
.............................................................................................................................................................................................
Na én most ide elég szépen irtam én igy képzelném el ezt a cw-t de ez még nem a végleges bárki a ki a cw-n részt vesz az hozzá szólhat ehhez hogy min kéne esetleg változtatni.

Legutóbb szerkesztve viktor által.


Felhasználó
11 éve
egyszerűbb lenne úgy hogy 2x 15 pec, és killelés, félidőkben, pedig tab fotózása

Felhasználó
11 éve
nekem mindegy nem én döntök hanem a többi tag nekem mind a 2 lehetőség tetszik
akkor szavazunk De csak azok a kik ott is lesznek a cw-n
ti melyik lehetőséget szeretnétek??
................................................................................................
az enyém az 1.(épület foglalós)
---------- vagy -----------
2. 2x 15 perc
..............................................................................................
csak irjátok ki ide azt a számot amin szivesen résztvenétek

Legutóbb szerkesztve viktor által.


Felhasználó
11 éve
2X15 aa rendes CW
ha ezt a foglalosat csináljuk akkor mit írunk be pontoknak hamisítványt
2X15 perc legyen
mi kezdünk thecbe
ti gunba
fegyverek MPG M4 MP5

2.en szeretnék rész venni

nem lehetne a CW egy nappal késöbb mert akkor edzőtáborom van

Legutóbb szerkesztve Lambda* által.

Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Felhasználó
11 éve
mert robbanó fegyverekkel elég nehéz cw-zni

Felhasználó
11 éve
oké akkor 2x 15 perces menetek lesznek
és válaszolva a épület foglalósra nem hamisitútúk volna a pontokat csak annyi hogy épületeket kell foglalni és őrizni meg elfoglalni
na mindegy
«12345...12»