«123» Új üzenet

Felhasználó
9 éve
Hát mivel mindkét teamnek kell egy-egy új fegyver, ezért maradhatnánk hph01 ötleténél, amit persze sajátmaga átdolgozna,hogy ne legyen plágium(ez jutna a TECH csapatnak), míg a GUNoknak legyen egy lángszóró egő stickman effektussal.
sztikmenes benner
getbanner.php?n=Muves

Felhasználó
9 éve
Bocsi, de lángszóró volt már (lézerkard volt a GUN-nál) (1.05-nél került be), de kivették. Őrülök, hogy tetszik a DC-17m, szerintem mehetne a játékba simán, mert úgyse tudnák meg a Disney-nél :D A fejlesztő csapat meg már nem is létezik, ha jól tudom.

Felhasználó
9 éve
Lángszóró volt a gunoké és a teché volt a lézerkard.
Mellesleg a lángszóró olyan erős volt hogy szart se értél ellene közelharcban mert volt pajzs ami 2-3 találatot kibírt.
A lézerkarddal láthatatlan lettél amihez valami hőkamera féleség tartozott abban a módban
----
A FreezenKill lehetne FirzenKill, úgyis hasonlítanak a nevek ;D

Legutóbb szerkesztve Doxine által

SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
9 éve
^És ha már ezt a nevet kapja a fegyver, akkor értelemszerűen én kapom minden -az adott fegyver által megszerzett -kill után a pontot

Felhasználó
9 éve
OFF: látom is már, nyílik a StickPontTőzsde xd

Egyébként, olyan fegyvertípusokra csapatoként,amelyek alapjában eltérnek a játékban taláhatóaktól. Vagy mégjobb, egyetlen olyan fegyverre van szükség, amelynek nincs köze emberi vezérléshez. Egy M.I., amely időnként lecsap az összes játékosra és 1 pontot levon attól, akit eltalál. Lehet ezt mág csiszolni kéne, de ez tűnik számomra egy járható útnak, hph01 ötlete mellett.
sztikmenes benner
getbanner.php?n=Muves

9 éve

...egyetlen olyan fegyverre van szükség, amelynek nincs köze emberi vezérléshez. Egy M.I., amely időnként lecsap az összes játékosra és 1 pontot levon attól, akit eltalál. Lehet ezt mág csiszolni kéne, de ez tűnik számomra egy járható útnak, hph01 ötlete mellett.
És ez mire lenne jó, azon kívül hogy mindenkit kibaszottul idegesítene?
Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Felhasználó
9 éve
És ez mire lenne jó, azon kívül hogy mindenkit kibaszottul idegesítene?
Szerintem is csak felesleges lenne. Csatázol valakivel, erre meghalsz a semmitől? Csak idegesítene.

Felhasználó
9 éve
Nekem is lenne ötletem mindkét csapatba. A gunoké lenne ez: http://kepfeltoltes.hu/view/150312/584660502images__1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Ezen a fegyón olyan célzó lenne, hogy kicsit nagyítana, ugyan úgy lenne mint az m4, csak ezen van egy kis rakéta is, amit 5 mp-ként lőne, ugyan olyat mint a noobnak, csak kicsi lenne a robbanása.
Ezt úgy lehetne megcsinálni, hogy az egeren lévő görgővel tudnád váltani a 2 fegyót, ja és a rakétán in lenne célzó (ezt viszont nem tudom h kell megoldani). A techek fegyója: http://kepfeltoltes.hu/view/150312/917798305images_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
ez a fegyó ugy lőne mint az mpg, csak picivel vastagabb lenne az üteg, és gyorsabb lenne az újratöltés. Hát lehet hülyeség de legalább van ötletem :)
Persze xd majd megduglak xdd

Felhasználó
9 éve
ez a fegyó ugy lőne mint az mpg, csak picivel vastagabb lenne az üteg, és gyorsabb lenne az újratöltés. Hát lehet hülyeség de legalább van ötletem :)
"Hogyan legyen mindenki tech, mert olyan kibaszott erős ez a fegyver hogy szart se érsz ellene" tutorialt láthattuk.
Ígyis túl vastag az mpg lövedéke akkor ezzel mi lenne?:P
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
9 éve
Nekem is lenne ötletem mindkét csapatba. A gunoké lenne ez: http://kepfeltoltes.hu/view/150312/584660502images__1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Ezen a fegyón olyan célzó lenne, hogy kicsit nagyítana, ugyan úgy lenne mint az m4, csak ezen van egy kis rakéta is, amit 5 mp-ként lőne, ugyan olyat mint a noobnak, csak kicsi lenne a robbanása.
Ezt úgy lehetne megcsinálni, hogy az egeren lévő görgővel tudnád váltani a 2 fegyót, ja és a rakétán in lenne célzó (ezt viszont nem tudom h kell megoldani). A techek fegyója: http://kepfeltoltes.hu/view/150312/917798305images_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
ez a fegyó ugy lőne mint az mpg, csak picivel vastagabb lenne az üteg, és gyorsabb lenne az újratöltés. Hát lehet hülyeség de legalább van ötletem :)
Ezzel a Gun-nál 2 fegyver az egyben-nel meg ellene kb. esélyed sincs, mert közelre m4, messze meg Noob.
«123»